Şarjlı vidalama matkap tavsiyesi

Kampfar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde kullanmak için cihaz arıyorum. DeWalt, Bosch einhell artık hangi modeli önerirseniz. Yapacağım işler gündelik genelde. IKEA ürün montajları, duvara asılacak şeyler için ufak duvar delme işlemleri. 5-6 bin liraya ne alabilirim?

Teşekkürler.

Hocam Einhell'in Expert Plus TE-CD 18/2 li-i kitli modelini 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve gerçekten çok kaliteli ürün. Çift bataryalı 3300 tl civarında şu an amazonda.

Hocam Einhell'in Expert Plus TE-CD 18/2 li-i kitli modelini 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve gerçekten çok kaliteli ürün. Çift bataryalı 3300 tl civarında şu an amazonda.
Hocam güzel ve ucuz gözüküyor. Hem de çift batarya var.

2 sorum olacak.

Uç olarak nasıl bir set aldınız veya alabiliriz?

Duvara asmalık bir şeyler olduğunda duvarı delebilecek kadar yeterli mi cihaz? Biraz da duvara bağlı sanırım bu konu.

Hocam güzel ve ucuz gözüküyor. Hem de çift batarya var.

2 sorum olacak.

Uç olarak nasıl bir set aldınız veya alabiliriz?

Duvara asmalık bir şeyler olduğunda duvarı delebilecek kadar yeterli mi cihaz? Biraz da duvara bağlı sanırım bu konu
Bosch X-Line 25 Parçalık setini aldım. Evet duvarı delebilecek güçte ve darbeli, matkabım olduğu için Einhell'i delme işlemlerinde kullanmıyorum fakat test amaçlı ayakkabılık duvar montajını bu cihazımla yapmıştım.

Bosch ile uyumlu olduğunu bilmiyordum. Bende şu set var:

Bosch

Dolayısıyla vidalama için uç seti almama gerek yok değil mi?

Sadece delme işlemi için ufak bir set alsam yeterli midir?

Çok sağ olun bu arada

Evet uzatma aparatı da olduğu için ekstra almanıza gerek yok. Ben yine matkap ucu olarak Bosh'un 15 parçalı ürününü kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı