Şarkı dinlemek için Behringer BH470 stüdyo kulaklığı alınır mı?

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben şarkı bağımlısı biriyim bas severim ama metal dinlerken tiz arayan biriyim. Birçok tür dinlerim, bu yüzden kulaklığın karakteri benim için önemli. Çoğu kulaklık beni tatmin etmedi, ben de stüdyo kulaklıklarına bakmaya başladım fakat kafamda soru işaretleri var. Sizce şarkı dinlemek için bu tür kulaklıklar tercih edilir mi?

Almayı düşündüğüm kulaklık: Behringer BH470.

Studio kulaklıkları flat ses vermek için tasarlanır. Yani kaliteli bir model alınırsa müzik konusunda beklenen zevki vermeyebilir. Ama Behringer'i tam olarak kaliteli sınıfına koyabilir miyiz emin değilim. Behringer'i mesela sinbo gibi markalar gibi düşünebilirsin. Sonuç olarak beklendiği gibi flat ses vermeyerek müzik zevkinizi arttırabilir belki.

Burada inceleyen arkadaş, basslar kuvvetli, tizler iyi ve yumuşak gibi bir şeyler söylemiş. Videoyu izleyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada inceleyen arkadaş, basslar kuvvetli, tizler iyi ve yumuşak gibi bir şeyler söylemiş. Videoyu izleyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Astro A10 mu bu mu? Hem oyun hem müzik için.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı