Şarkı önerilerim 2

569801

Hectopat
Makaleler
4
Jennie Lubich - Russian Girl (Anlık bir zevk, muhtemelen bir kaç güne sıkılır bırakırım.)
Cem Karaca - Bu son olsun
Barış Manço - Gülpembe (Yanlış bilmiyorsam Barış ağabey ölen babaannesine yazmış bu şarkıyı, yanlış biliyorsam bağışlayın.)
Çilekeş - Körpe
Çilekeş - Yetmiyor
Emre Altuğ - Neyleyim
Kurban - Yine
6.Cadde - Yine de sen
6.Cadde - Koyver gitsin
Cem Karaca - Resimde ki gözyaşları
Barış Akarsu - İsterdim
Cem Karaca - Tamirci çırağı
Mor ve Ötesi - Bir derdim var
Kurban - Ağlama değmez hayat
MODEL- Sarı kurdeleler

Şimdilik bu kadar, eğer müzik zevki benle benzer olan varsa dinlesin diye yazdım. Daha önce de böyle bir konu açmıştım. :)

@569801 Hocam bu konu sayesinde aşırı uzun zaman önce sağda solda duyduğum ve bir türlü bulamadığım bir şarkıyı buldum! Çok teşekkür ederim, şansa bak ya. Cem Karaca ve Barış Manço'nun falan bahsedildiği konulara bakarken bu konuya denk geldim. Sonra en üstte yazdığınız şarkıyı (Russian Girl) merak ettim ve aratıp açtım. Bu o idi! Evet, zamanında çok arayıp da bulamadığım şarkı bu!

@569801 Hocam bu konu sayesinde aşırı uzun zaman önce sağda solda duyduğum ve bir türlü bulamadığım bir şarkıyı buldum! Çok teşekkür ederim, şansa bak ya. Cem Karaca ve Barış Manço'nun falan bahsedildiği konulara bakarken bu konuya denk geldim. Sonra en üstte yazdığınız şarkıyı (Russian Girl) merak ettim ve aratıp açtım. Bu o idi! Evet, zamanında çok arayıp da bulamadığım şarkı bu!
Adınıza sevindim hocam, iyi dinlemeler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı