Şarkı yapmaya kaç yaşında başlanmalı?

Learxy

Decapat
Daha fazla  
Şu an daha küçüğüm, ve bu yaşta müzik yapmak bence komik olur, müzik için ideal yaş sizce hangisi? Hip hop - rap.

Hocam hip hop-rap için yani kendi çapınızda bir şey yapmak isterseniz her yaş mümkün ama yayımlamak amaçlı olursa çok uzun da sürebilir yaş sebebiyle belki de hiç sürmez.

Hocam hip hop-rap için yani kendi çapınızda bir şey yapmak isterseniz her yaş mümkün ama yayımlamak amaçlı olursa çok uzun da sürebilir yaş sebebiyle belki de hiç sürmez.
Hocam vallaha ben 17 18 gibi düşünüyorum.

Şarkı yapmak basit değil. Öyle hemen kayıt aliyim olmuyor. Eğer öyle yaparsan anlamsız ses ve söz sentezi oluyor. Hip-hop için bence en az 17 18 yaş lazım.

Evet hocam bende o yaşlarda düşünüyorum, zaten kayıt programı ve autotune ayarlamaya Adobe Audio'dan ayarlayacağım, beatları FL Studio, en azından bunları yapmayı öğrendim, kendim Adobe Photoshop'dan thunbnail vs, yapabiliyorum para harcamaya çok gerek kalmayacak en azından tek sorun güzel bir mikrofon bakacağız o yaş gelince artık.

Hocam vallaha ben 17 18 gibi düşünüyorum.

Evet hocam bende o yaşlarda düşünüyorum, zaten kayıt programı ve autotune ayarlamaya Adobe Audio'dan ayarlayacağım, beatları FL Studio, en azından bunları yapmayı öğrendim, kendim Adobe Photoshop'dan thunbnail vs, yapabiliyorum para harcamaya çok gerek kalmayacak en azından tek sorun güzel bir mikrofon bakacağız o yaş gelince artık.
Birazda yaşanmışlık lazım zaten.😀

Hip hop - rap. Müzikal temelli şarkı sayılmadığı için her an her yaşta her ortamda, hatta annenizin karnında henüz doğmadığınız süreçte bile yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı