Şarkı yapmaya kaç yaşında başlanmalı?

Hip Hop'un yaşı olmaz, zaten rap özgürlük demek. Her yaştan, her ırktan insan yapabilir.
Hocam sizin düşüncenize göre, 10 yaşında çocuk rap yapacak.

"Abi bilgisayardan oyun açsana ye ye"

Şu an dinlediğin mclerin kaç yaşında rap yapmaya başladığından haberin yok herhalde 😀
Hocam o o zamandakilerdi. O zamanda onun aklı başında olabilir şuanki 13-14 yaş altı genel topluluğun aklı başında diyemezsin. Dediğim gibi, "Abi oyun aç bana hadi ye ye". Toplumdan linç yiyeceğine az daha büyür ve öyle yapar.

Hocam o o zamandakilerdi. O zamanda onun aklı başında olabilir şuanki 13-14 yaş altı topluluğun aklı başında diyemezsin. Dediğim gibi, "Abi oyun aç bana hadi ye ye". Toplumdan linç yiyeceğine az daha büyür ve öyle yapar.
O zamanlar o zamanlardı ama çoğu kişi çocukluktan beri bu müziğe ve kültüre ilgi duyuyor. Şu an piyasada saçma lirik yazanların da yaşı 24-25. Benim 14-15 yaşlarında onlardan daha iyi lirik yazan arkadaşlarım var. Akıl yaşta değil başta. Ayrıca rap'e şu yaşta başlanır diye yafta yapıştırmak Hip Hop kültürüne ters.

O zamanlar o zamanlardı ama çoğu kişi çocukluktan beri bu müziğe ve kültüre ilgi duyuyor. Şu an piyasada saçma lirik yazanların da yaşı 24-25. Benim 14-15 yaşlarında onlardan daha iyi lirik yazan arkadaşlarım var. Akıl yaşta değil başta. Ayrıca rap'e şu yaşta başlanır diye yafta yapıştırmak Hip Hop kültürüne ters.
Hocam yanlış yazmışım kusura bakmayın genel diyecektim.

Hocam ne derlerse desinler bunun yaşı olmaz, saçmalamadıkça hiçbir sıkıntı da olmaz. Bazı ismini vermek istemediğim arkadaşlar var kavga ortamı çıkartmak istemiyorum, ne zaman böyle bir konu açılsa gidip açan kişinin moralini bozup hevesini kaçırıyorlar. Siz yapın deneyin çok istiyorsanız sonuna kadar zorlayın olacağı varsa olur zaten. Kimin ne dediğini de boş verin kafayı yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı