Şarkılarımın arasına kendiliğinden albüm geldi

mstnmntmzl

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonumda müzik dinlemek için müzik çalara girdiğimde şarkılarımın arasında farklı şarkılar gördüm. Albüm olarak inmiş fakat ben böyle bir indirme yapmadım. Nerden geldi ve nasıl silebilirim. Silmek için bilgisayardan iTunes'e mi girmem gerekiyor?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 426
  • image.jpg
    image.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 323
Apple iphone 6 tanıtım lansmanında bir grup sanatçıyı çıkarmıştır ve bütün kullanıcılara ücretsiz sunmaktadır bu grubun şarkılarını yani bütün kullanıcılarda var bu şarkılar bendede var hatta u2 mi ne öyle birşey yani hesabından para ile bir işlem yoktur için rahat etsin

Apple iphone 6 tanıtım lansmanında bir grup sanatçıyı çıkarmıştır ve bütün kullanıcılara ücretsiz sunmaktadır bu grubun şarkılarını yani bütün kullanıcılarda var bu şarkılar bendede var hatta u2 mi ne öyle birşey yani hesabından para ile bir işlem yoktur için rahat etsin

Teşekkür ederim. Zaten para gidecek bir kredi kartım yok.:D

Resimde de görüldüğü gibi sağ tarafta iCloud simgesi gözüküyor. Yani şarkılarınız iCloud'a kaydedilmiş. İndirmek isterseniz iCloud simgesine tıklayıp indirebilirsin.

iPhone'a müziği indirdiğinizde silinir duruma gelecektir. Ancak indirmeden görünmesin istiyorsanız, Ayarlar > Müzik yolunu izleyerek «Tüm Müzikleri Göster» şalterini kapatmalısınız. Ancak bu şalteri indirdiğinizde, iCloud üzerinde tanımlı satın aldığınız ve iPhone'a indirmediğiniz tüm şarkıları şarkı uygulamasında gizleyecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı