Şartelin bir tanesi atti ve yukari çıkmıyor

Dr.Mogan

Centipat
Arkadaşlar evde otururken prizden pat diye ses geldi korkudan epilepsi krizi geçirdim ve sigortayı kapayıp açtım ama evin içindeki şalter birisi yukarı cikmiyor.

Demek ki kaçak var. Akım olması gerekenden fazla. Tespit edip onlarımını sağlayın.
İsmi şartel değil de şalter olan arkadaş canı sıkılınca atsın, siz de kaldırın diye yok. Korumak için var. Atınca son yapılan işler düşünülür, sorun ortadan kaldırılıp öyle açılır.

Arkadaşlar evde otururken prizden pat diye ses geldi korkudan epilepsi krizi geçirdim ve sigortayı kapayıp açtım ama evin içindeki şalter birisi yukarı cikmiyor.
Pat diye ses geliyor arada bizdede, küçük bir elektrik çıkıyor korkulacak birşey yok. Ama bundan fazla bir sesse PAT diye bir sesse sıkıntılı olabilir işte.

Pat diye ses geliyor arada bizdede, küçük bir elektrik çıkıyor korkulacak birşey yok. Ama bundan fazla bir sesse PAT diye bir sesse sıkıntılı olabilir işte.
Elimdeki metal iletken kablo dörtlü prize düştü pat diye patladı sonra sigorta attı evin içindeki şaltel 4 tane var 3 yukarı çıkıyor 1 i geri aşağı iniyor

Elimdeki metal iletken kablo dörtlü prize düştü pat diye patladı sonra sigorta attı evin içindeki şaltel 4 tane var 3 yukarı çıkıyor 1'i geri aşağı iniyor.

Bizde de yaşanıyordu o aslında, ama pat diye ses çıkmıyordu, evde belirli sayıda eşyayı prize takınca bir eşya daha takınca şalter atıyordu.

Geri
Yukarı