SATA 2 anakart 860 EVO uyumluluğu

Bende de harddisk kullanırken sistem 3dk da açılıyordu şimdi 20. saniyede Chrome'da gezinebiliyorum.intel i3 2.nesil işlemci ve 4 GB RAM var.
Evet aynı şekilde DDR2 4GB RAM var aşırı sıkıntılı şekilde kullanıyorum Windows 10 felan kurunca kafayı yiyor zaten PC SSD aldığımda düzelir diye düşünüyorum.
O zaman hiç bütçe arttırmadan bunu alabilirsiniz. Fiyatı da gayet uygun.

Bu arada yanlış anlamayın Patriot Burst fiyatına göre gayet iyi bir SSD olduğu için öneriyorum yoksa Patriot şirketi benim değil :)
Samsung un en kaliteli SSD üreticilerinden olduğunu gördüm çoğu yerde ileride yeni sistem toplarsam ondada belki kullanırım diye Samsung a yönelmek daha mantıklı sanki yinede teşekkürler.

Samsung'un en kaliteli SSD üreticilerinden olduğunu gördüm çoğu yerde ileride yeni sistem toplarsam onda da belki kullanırım diye Samsung'a yönelmek daha mantıklı sanki yine de teşekkürler.

Samsung kaliteli fakat 250GB modeli 380TL'yi hak etmiyor bence. Attığım SSD'de 1 yıl içinde bozulacak türden de bir SSD değil.

Evet biraz pahalı

Bu arada Pc den çıkan harddiski koymak içinde kutu almanızı öneririm.Bu sayede harddiskinizde harici depolama olarak kullanabilirsiniz.Ben bunu aldım ve çok memnunum.2 sini birlikte sipariş etmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı