Sata 2 anakarta sata 3 ssd takilir mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Windows 7'yi ilk çıktığından beri kullanıyorum. 15 gün önce Windows 8.1 kurdum. Bilgisayar daha stabil çalışmaya başladı. Açılış kapanış süresi kısaldı. En önemlisi de ben suya sabunda dokunmadan kendi güncel sürücülerini kendisi bulup yükledi. Bilgisayarındaki sorun tamamen sana özel bir durum. Muhtemelen içinde bir sürü gereksiz programla geldiği için yavaştı. Biz doğruya yönlendirmeye çalışıyoruz. Yoksa sen Windows 8 kullanmışsın Windows 95 kullanmışsın bize ne?

Adamın konuşma şekline bakarmısın küçümseyici aşağılayıcı mantıksız sonradan yaptığı yorum bile aşağılayıcı. Senin gibi deneyimlerini paylaşıp fikir verse neyse. Dediğim gibi o yavaşlığı sezdikten sonra win8 aklımda kötü biryer edindi. He yarın birgün geçmiyicekmiyiz elimiz mahkum. Zamanı geldiğinde geçeriz. Win8 in en sevmediğim yanlarından biriside başlat menusunun kaybolup mantıksız karelere dönüşmesi 3. parti yazılımlar ulaşılabiliyosun fakat aynı tadı vermiyor. Yinede deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Tavsiyene uyup win8 kurucam. En azından denemiş olurum. Dediğin doğru bilgisayarım çok fazla saçma sapan yazılımla geldi. Belkide problem bundandır. Bundan önceki yorumum senin için değil, diğer arkadaş içindi üslubunu beğenmedim çünkü. İnsanları iğneleyici ve aşağılayıcı mantıksız bir üslubu var. Bulutlarda dolaşıyo arkadaş.

- - - Güncellendi - - -

Sefa, çocuğu affet cahil işte.

Arkadaşım senin problemlerin mi var? Böyle muhalefet gibi değişik yorumlar yapıyorsun. Allah allah. Hep değişik insanlar forumlarda çıkıyor karşıma. Siz örgüt falan mısınız böyle konuşmak için biribirinize yemin falan mı ettiniz? Hala çözemedim.

8 değil olmuşken direk 8.1 kur. Kabul önceleri kullanmakta biraz sıkıntı olabiliyor ama zamanla kısayolları kavrayıp bazı menüleri özelleştirdikçe alışıyorsun ve en güncel işletim sistemini kullanıyorsun.

''Değişik insan'' Teşekkürler Sefa, forum da duyduğum ikinci en iyi iltifat. Bana sarfettiğin tüm kaba sözlerini unutturdu, gururlandırdın beni.

''Değişik insan'' Teşekkürler Sefa, forum da duyduğum ikinci en iyi iltifat. Bana sarfettiğin tüm kaba sözlerini unutturdu, gururlandırdın beni.

Sen beni biyerden felanmı tanıyosun, yada birinemi benzetiyosun, bilmiyorum ama çok fazla şahsına münasır bi kişiliğin var. O kadar insanla tanıştım. Verdiğin tepkiler kadar değişik tepki veren insan görmedim. Daha çok psikolojimi ölçmeye vereceğim tepkileri görmeye yönelik cevaplar veriyorsun gibi hissediyorum. :) Seninle ciddi konuşmak gerçekten zor. En iyisi seninle aynı yoldan yürümek eyw. :) Bu arada sana hiç kaba söz sarfetmedim. Saçma sapan yorumlar yaptığını ve değişik olduğunu söyledim. Bu kaba değil. Aksine senin iğneleyici laflarının yanında sana verilebilecek en zarif cevaptı. İnşallah bundan sonraki yorumlarında benim kadar anlayışlı birine denk gelirsin. Burası Türkiye Anlayışlılık konusunda yıkılıyoruz. Malum....

- - - Güncellendi - - -

8 değil olmuşken direk 8.1 kur. Kabul önceleri kullanmakta biraz sıkıntı olabiliyor ama zamanla kısayolları kavrayıp bazı menüleri özelleştirdikçe alışıyorsun ve en güncel işletim sistemini kullanıyorsun.

Fazla oluyorum ama, bir şey daha sormak istiyorum. Notebookumdan orjinal kendiyle gelen win8 i kaldırdım. Onun yerine bu win8 i masaüstü bilgisayarıma yükleyebilir miyim? Aklımda normal win8 yükleyip notebookun win8 şifresini ona girmek var fakat bilgisayarımın ne altında böyle bir şifre gördüm. Nede başka bir yerinde. Sadece kurtarma medyası var elimde. Bir fikriniz var mı? (Sony vaio 1512s1e )

Lost Shadows tüm büyüyü bozdun, ağzını burnunu :p Hem Forum da benden daha iyileri var. O dediğim en iyi 1 numaralı iltifat ''Çok zekice mi? Aptalca mı? Komik olsun diye mi?.''
Belki o kendi kendini sorguluyarak öylesine yazmıştı ama çok hoştu, ben iltifat olarak aldım. (Umarım bana kızmaz)

Sefa, Notebooklarda artık Biosa gömülü Ürün anahtarı var. Zaten Notebook keyi masaüstünde geçersizdir. Haliyle başka yerde kullanamaz, aktaramazsın. Google'a KMSpico yaz ve onla masaüstünü etkinleştir.

Lost Shadows tüm büyüyü bozdun, ağzını burnunu :p Hem Forum da benden daha iyileri var. O dediğim en iyi 1 numaralı iltifat ''Çok zekice mi? Aptalca mı? Komik olsun diye mi?.''
Belki o kendi kendini sorguluyarak öylesine yazmıştı ama çok hoştu, ben iltifat olarak aldım. (Umarım bana kızmaz)

Sefa, Notebooklarda artık Biosa gömülü Ürün anahtarı var. Zaten Notebook keyi masaüstünde geçersizdir. Haliyle başka yerde kullanamaz, aktaramazsın. Google'a KMSpico yaz ve onla masaüstünü etkinleştir.

Teknoloji forumunda mizah dolu insanlarla karşılaşmak gerçekten çok acayip. Genelde ben bu tarz insanları edebiyat forumlarında bilirdim. :) Bu arada büyüyü ben en son yazdığım yorumla zaten bozmuştum. Arkadaş demli çayı servis etti sadece. Başta kızılmayacak gibi değildi. Fakat sonraki yorumlarını biraz analiz ettikten sonra dediğim gibi şahsına münasır değişik ender bulunan kararterin yazılarında ağır bastı. Diğer yorumumdada dediğim gibi. Herkes benim kadar anlayışlı karşılamaz. :)

En iyi Editörler, en iyi Forum yönetici ekibi, en iyi teknik konu uzmanları, en iyi fikirler..., haliyle en anlayışlı parlak zekalı üyeler çokça Tech no pat'da.

Not: Reklam bedeli 100TL. Kontör TL olarak gönderilsin, eksideyim.

Gerekli yanıtlar verilmiş. Arkadaş 8'e ısınmamış olabilir fakat ön yargılarından dolayı da soğuk olduğu muhtemeldir. Güncel olmak için SSD alırken Windows 7 kullanmak da ayrı bir çelişkidir ki SSD için en stabil ve sağlıklı işletim sistemi 8'dir. SSD için birçok güncelliği içinde barındırmaktadır. İyi akşamlar, iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı