SATA 3 SSD önerisi

Bütçe
750
Kioxia ne saçma marka demeyin sakın.. Kendisi Toshiba'dır.
3 ay uğraşmasaydın keşke. Sata 3 de alabileceğin en yüksek hızı sağlar bu cihaz.
kronik sorunlu bir ssddir o

kronik sorunlu bir ssddir o

Yıllardır göremedim o sorunu.. Bir sürü testten geçiyor o cihazlar.

Delinin biri bir taş atmış. 40 akıllı çıkaramamış. Öyle bir sorun yok. Citroen araçlar için de bir zamanlar bu tarz şeyleri öyleyip durdular. Böyle şehir efsaneleri sürekli çıkıyor

Kioxia ne saçma marka demeyin sakın.. Kendisi Toshiba'dır.
3 ay uğraşmasaydın keşke. Sata 3 de alabileceğin en yüksek hızı sağlar bu cihaz.
Yok efendim Kioxia kimdir bilirim benim dediğim 750 verecekken 1100 vermek.
Benim 3 aydır alamama sebebim bir tık ailemi zora sokmamak. Onun dışından DRAM için de bir SSD parası daha vermek istemem diske. Yapacağım maksimum şey IDE kullanmak olacak :D
Mesajı derste yazdım o sebeple biraz yamuk biraz kayık oldu :D

Yok efendim Kioxia kimdir bilirim benim dediğim 750 verecekken 1100 vermek.
Benim 3 aydır alamama sebebim bir tık ailemi zora sokmamak. Onun dışından DRAM için de bir SSD parası daha vermek istemem diske. Yapacağım maksimum şey IDE kullanmak olacak :D
Mesajı derste yazdım o sebeple biraz yamuk biraz kayık oldu :D

Amaç ekonomik olsun ise 2.EL SSD'lere de bakabilirsin. SSD testleri yapan programlar var performansına, kalan ömrüne bakılarak uygun fiyatlara da bir disk alınabilir.

Amaç ekonomik olsun ise 2.EL SSD'lere de bakabilirsin. SSD testleri yapan programlar var performansına, kalan ömrüne bakılarak uygun fiyatlara da bir disk alınabilir.
2. el hiç sıcak baktığım bir unsur değil, ekonomik olarak da sorunum yok şükür, alsam alırım da şu anda 256 bile bana yetiyor ucu ucuna da olsa. O sebeple dert değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı