SATA 3 SSD ve M.2 SSD aynı sistemde kullanılır mı?

bar81

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben hazır bir sistem almak istiyorum fakat İncehesap'ın bana sundugu kısıtlı SSD secme kısmında butceme uygun saglam kaliteli bir SSD bulamadım. Ben de SATA 3 SSD almaya karar verdim. M.2 SSD olarak Kingston 500GB, SATA 3 SSD olarak da Kingston 240 GB almayı düsünüyorum.
SATA 3 SSD linki.
M.2 SSD linki.
Herhangi bir sorun veya uyuşmazlık yasar mıyım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben hazır bir sistem almak istiyorum fakat İncehesap'ın bana sundugu kısıtlı SSD secme kısmında butceme uygun saglam kaliteli bir SSD bulamadım. Ben de SATA 3 SSD almaya karar verdim. M.2 SSD olarak Kingston 500GB, SATA 3 SSD olarak da Kingston 240 GB almayı düsünüyorum.
SATA 3 SSD linki.
M.2 SSD linki.
Anakart' nedir ?

SATA 3 SSD linki.
M.2 SSD linki.

Yaşamazsın anakartın ne belki 2 tane M.2 slotun vardır 1 TB tek bir M.2'ye upgrade etmeni tavsiye ederim.

Yaşamazsın anakartın ne belki 2 tane M.2 slotun vardır 1 TB tek bir M.2'ye upgrade etmeni tavsiye ederim.
Asus Prime A520M-K, 1 tb yapacaktım ama saglam bir marka yok yani hazır sistemin icinden de çıkaramıyoruz ssdyi hikvision, patriot, team mp33 pro gibi markalar var ssdyi sistemden çıkarabilseydik kendim ayrı alıp takardım

ASUS Prime A520M-K, 1 TB yapacaktım ama saglam bir marka yok yani hazır sistemin icinden de çıkaramıyoruz SSD'yi Hikvision, Patriot, Team MP33 Pro gibi markalar var SSD'yi sistemden çıkarabilseydik kendim ayrı alıp takardım

Hocam bence 1TB M.2 SSD alın çünkü en kötü M.2 SSD bile olsa SATA SSD'den en az 3-4 kat daha hızlı olacaktır.

Geri
Yukarı