SATA SSD ile M.2 SSD aynı anda calısabılır mı?

seyd77

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 512 GB'lık bır M.2 SSD kullanıyorum. Fakat depolama yetmediği için arttırmak istiyorum ve M.2 slotum dolu zaten. Şimdi bir tane SATA SSD alıp monte etsem aynı anda ıkısı sorun çıkarır mı? Eğer çıkarmaz diyorsanız 1000 TL civarında 500GB'lik SATA SSD önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 512 GB'lık bır M.2 SSD kullanıyorum. Fakat depolama yetmediği için arttırmak istiyorum ve M.2 slotum dolu zaten. Şimdi bir tane SATA SSD alıp monte etsem aynı anda ıkısı sorun çıkarır mı? Eğer çıkarmaz diyorsanız 1000 TL civarında 500GB'lik SATA SSD önerebilir misiniz?

Herhangi bir sorun çıkarmıyor 512 GB'lık M.2 SSD'nin yanına SATA SSD koydum kullanıyorum.

PC 1- M2 ve 2,5 inch HDD takılı sorun yok ve olmaz. (kasa)
PC 2- M2 ve 2,5 inch SSD takılı sorun yok ve olmaz. (laptop)

Her türlü depolama alanını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yuva var ise sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı