SATA SSD tavsiyesi

sinay22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller. Depolama alanım yetmediği için oyunları depolamak için yeni bir SSD almak istiyorum. Anakartım da tek M.2 yuvası olduğundan ve dönüştürücü kullansam da benzer hızlarda çalışacağı için yeni bir SATA SSD arayışına girdim.

Benim için ucuz olması önemli, karşıma bu model çıktı; https://www.amazon.com.tr/Bliksem-Dahili-Dizüstü-Masaüstü-Bilgisayarlarla/dp/B09WDJSC3Q/ref=mp_s_a_1_16?adgrpid=120013452957&hvadid=599901979352&hvdev=m&hvlocphy=9056770&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=16330849478033351919&hvtargid=kwd-4850959472&hydadcr=394_2602727&keywords=sata+ssd&qid=1698930260&refinements=p_n_feature_eight_browse-bin%3A56136791031&rnid=56135709031&s=computers&sr=1-16

Sanırım pek bilinen bir marka değil. Hakkında bilgisi olan veyahut daha iyi bir F/P ürünü önerebilecek varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar marka önerisinden ziyade direkt önerdiğiniz ürünün linkini atarsanız daha iyi olur ucuz olması önemli benim için sadece depolama için kullanacağım için çok kaliteli bir şey olması gerekmiyor.1tb veyahut 2tb olması gerekli fiyatına göre hangisi daha cazip ise.maksimum 2 bin tl verebilirim o da 2 tb için.

Arkadaşlar marka önerisinden ziyade, ucuzluk ve sadece depolama için kullanacağım için çok kaliteli bir şey olması gerekmiyor. 1TB veyahut 2TB olması gerekli fiyatına göre hangisi daha cazip ise. Maksimum 2 bin TL verebilirim o da 2 TB için.

Hocam benim önerdiğim markaların SATA SSD'leri F/P, dilerseniz bir göz atın.
Ayrıca HDD/SSD gibi bilgi depolayıcısı parçalarda çok ucuzuna gidilmesini pek önermiyorum. 200 TL eksik vereyim diye birçok kıymetli bilgiden/içerikten olmayın.

Kioxia ve PNY markalarının SSD'lerini çevremde kullanan çok fazla, ve neredeyse tamamı memnun.

Bakındım hocam da SATA SSD olarak pek uygun modellerini bulamadım sizin söylediğiniz markaların.

Hocam benim önerdiğim markaların SATA SSD'leri F/P, dilerseniz bir göz atın.
Ayrıca HDD/SSD gibi bilgi depolayıcısı parçalarda çok ucuzuna gidilmesini pek önermiyorum. 200 TL eksik vereyim diye birçok kıymetli bilgiden/içerikten olmayın.

Haklısınız tabii lakin 2TB için 1.500 TL fiyat oldukça cazip görünüyor. Acaba bu marka hakkında bilgisi olan veyahut daha önce kullanmış kimse yok mu?

Bakındım hocam da SATA SSD olarak pek uygun modellerini bulamadım sizin söylediğiniz markaların.

Haklısınız tabii lakin 2TB için 1.500 TL fiyat oldukça cazip görünüyor. Acaba bu marka hakkında bilgisi olan veyahut daha önce kullanmış kimse yok mu?

Ancak marka ve model paylaşırsanız, size yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı