SATA SSD vs M.2 NVMe SSD

Sadece oyun için kullanacağım.

TBW değeri abartılacak bir olay değil. 350 tbw bile seni yıllardır götürecek bana sorarsan M.2 al, hız konusunda SSD'den biraz daha iyi. Link:

.

Jeymz eşek kronik sorunlu ve iğrenç bir firma. Almayınız bu SSD'yi.

Konu sahibinin sorusuna dönersem, ağır okuma/yazma isteyen işler yapıyorsanız (render gibi) M.2 SSD daha iyi bir tercih olacaktır, ancak oyun oynamak ve günlük işlerde kullanacaksanız SATA bir SSD yeterli olacaktır.

Şu markayı önerip durmayın artık.

Birçok müşterime sattım şu güne kadar hiçbirinden kötü bir geri dönüş almadım. Sadece 1 müşterimde sıkıntı çıktı SSD aynı ürün ile değişim yapıldı. Eğer ki kullanmamış olsam söze dahil olmazdım dükkandaki 2 laptopta 240 GB SATA evimdeki kasalarda 512 GB M.2 takılı. 4 aydır kullanıyorum bir sorun yok.

Birçok müşterime sattım şu güne kadar hiçbirinden kötü bir geri dönüş almadım. Sadece 1 müşterimde sıkıntı çıktı SSD aynı ürün ile değişim yapıldı. Eğer ki kullanmamış olsam söze dahil olmazdım dükkandaki 2 laptopta 240 GB SATA evimdeki kasalarda 512 GB M.2 takılı. 4 aydır kullanıyorum bir sorun yok.
Sizde sorun çıkartmaması herkeste sorun çıkartmayacağı anlamına gelmemekte. Ürün ve marka kötü.

Geri
Yukarı