Satanist metal grubu önerisi

Ne? Satanizm içerikli metal grubu istiyorsan Black Metal grupları dinle, ama bu onların satanist olduğu anlamına çoğu zaman gelmiyor söyleyeyim.

Iron Maiden'in satanist bir grup olduğunu ilk defa duyuyorum. 😀 Şarkılarında satanist ögeler içeren çoğu grup black metal grubudur. Listede Mercyful Fate dışında benzeyen yok Iron Maiden'a

• Deicide
  • Carpathian Forest
  • Mercyful Fate
  • Mayhem
  • Venom
  • Behemoth
  • Watain
  • Gorgoroth
  • Dark Funeral
  • Bathory

Ne? Satanizm içerikli metal grubu istiyorsan Black Metal grupları dinle, ama bu onların satanist olduğu anlamına çoğu zaman gelmiyor söyleyeyim.
Bu türde birkaç kaliteli bir şey dinleyince bayağı popülerdir diye düşündüm de zannettiğim gibi değilmiş. Grup Satanist olmak zorunda değil aslında şarkı içeriği öyle olsun yeter.

Iron Maiden'in satanist bir grup olduğunu ilk defa duyuyorum. 😀 Ama şarkılarında satanist ögeler içeren çoğu grup black metal grubudur. Listede Mercyful Hate dışında benzeyen yok Iron Maiden'a

• Deicide
  • Carpathian Forest
  • Mercyful Hate
  • Mayhem
  • Venom
  • Behemoth
  • Watain
  • Gorgoroth
  • Dark Funeral
  • Bathory
Tüm kliplerde şeytana göndermeler var. The Writing On the Wall'da direkt görünüyor. Ben de yanlış olabilirim gerçi. Özünde sorduğum soru mantıksızmış. Satanist olduğu için bir grubun tüm şarkılarıı dinlemem elbette. Bu içerikte şarkılar istesem çok daha iyi olurdu.

Iron Maiden satanist ise Death ve Black Metal gruplarını düşünemiyorum. 😁

Iron Maiden en tatlı metal gruplarından biri. Benzer tarz isterseniz Dio bakılabilir özellikle.
Öyle mi? Rammstein dinliyorum diye bana iblis diyenleri görünce doruğa ulaştım diyordum ben de :D. Dediklerinize bakacağım, teşekkürler.

Öyle mi? Rammstein dinliyorum diye bana iblis diyenleri görünce doruğa ulaştım diyordum ben de :D. Dediklerinize bakacağım, teşekkürler.
Hocam o grup da özellikle sahne şovlarıyla öne çıkan tatlı gruplarımızdan. Direk Black Metal girmek isterseniz üstte atılmış. Ben size Deathcore türünden tatlı bir şarkı bırakıyorum. Bildiğim kadarıyla bu arkadaşlarda sadece ateistlik var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o grup da özellikle sahne şovlarıyla öne çıkan tatlı gruplarımızdan. Direk Black Metal girmek isterseniz üstte atılmış. Ben size Deathcore türünden tatlı bir şarkı bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bayağı tatlıymış hocam. Gece yatmadan ninni gibi dinlenmelik :D.

Bayağı tatlıymış hocam. Gece yatmadan ninni gibi dinlenmelik :D.
Hocam işte öyle hemen brutal vokal dinleyesi gelmiyor insanın. Bu şarkının temposu da çok düşük oysaki. Size şimdilik Metalcore ve Progresif Metal yeter de artar.

Son attığımı bir türlü Metalcore olarak adlandıramadım ama Vikipedia öyle diyor.

Geri
Yukarı