Satıcı Faturayı Vermek İstemiyor

JamesD098

Hectopat
Yer
United States
Merhaba, Sahibinden.com üzerinden uyguna MSI GTX 1050 ekran kartı buldum. Satıcı kartı İtopya sitesinden almış ve garantisi 2020 haziran ayına kadar devam ediyor, ancak bu satıcı faturayı özel bilgileri oldugu için vermek istemedi. Fatura olmadan garanti belgesiyle İtopya.com dan garantiye gönderebilir miyim ekran kartını?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Sahibinden.com üzerinden uyguna MSI GTX 1050 ekran kartı buldum. Satıcı kartı İtopya sitesinden almış ve garantisi 2020 haziran ayına kadar devam ediyor, ancak bu satıcı faturayı özel bilgileri oldugu için vermek istemedi. Fatura olmadan garanti belgesiyle İtopya.com dan garantiye gönderebilir miyim ekran kartını?
TC kimlik no olduğundan dolayı olabilir. Üstünü karalasın versin. Ben ürün satarken öyle yapıyorum. Bu durumu Turkcell ile konuşmuştum o zamandan beri karalayıp veririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı