Trendyol'da satıcı faturayı göndermezse iade işlemi mi yapılıyor?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Trendyol üzerinden bir**** adlı satıcıdan aldığım kulaklığın bir sürü sorunu olması nedeniyle teknik servise göndermek istedim. Bir baktım fatura yok. Satıcıyı arıyorum açmıyor. En son Trendyol'la konuştum ve satıcıya mail atıldığını 2 gün süresi olduğunu, eğer faturayı göndermezse iade işlemlerinin başlatılıp tarafıma para iadesinin yapılacağını söyledi. Doğru mu bu?
Müşteri hizmetlerine pek güvenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben msi laptop siparişi verdiğimde de faturası yoktu sonradan baktım ki gmailime göndermişler gmailinizi kontrol ettiniz mi?

Ben msi laptop siparişi verdiğimde de faturası yoktu sonradan baktım ki gmailime göndermişler gmailinizi kontrol ettiniz mi?
Evet.
Müşteri hizmetlerinin yalan atıcagını düşünmüyorum büyük ihtimal pozitif bir etkileşim alırsınız.

Ekstradan hediye çeki falan vereceklerini söylediler ama bir daha Trendyol kullanmam sanırım.

Evet.

Ekstradan hediye çeki falan vereceklerini söylediler ama bir daha Trendyol kullanmam sanırım.

İyi de Trendyol ne yapabilir almadan önce satıcının yorumlarını okusaydın Trendyol Amazon gibi kendi üretmiyor satıcılar satış yapıyor orada Trendyol aracı gibi güvence sağlıyor aldığın satıcının puanına ve yorumlarına dikkat et sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı