[SATILIK] 0 işlemci Fx 8320

Tighten

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ahalisi! Geçen ay yeni bir pc toparlamaya karar vermiştim ve vatan bilgisayardan 11 ocakta amd fx8320 siparişi verdim. Geri kalan parçaları almayı düşünürken dizüstü bilgisayara geçmenin benim için daha mantıklı olduğuna kanaat getirdim. Bu yüzden hiç kullanmadığım kutusundan dahi çıkarmadığım işlemciyi satmak istiyorum. Fiyatı faturasıyla beraber kargo bana ait olmak üzere 400tl.

Merhaba technopat ahalisi! Geçen ay yeni bir pc toparlamaya karar vermiştim ve vatan bilgisayardan 11 ocakta amd fx8320 siparişi verdim. Geri kalan parçaları almayı düşünürken dizüstü bilgisayara geçmenin benim için daha mantıklı olduğuna kanaat getirdim. Bu yüzden hiç kullanmadığım kutusundan dahi çıkarmadığım işlemciyi satmak istiyorum. Fiyatı faturasıyla beraber kargo bana ait olmak üzere 400tl.

Takip

Hala satılıktır arkadaşlar ilgilenen arkadaşlar varsa teklif vermekten çekinmeyin. İzmir içi elden teslim edebilirim, şehir dışına kargoyla yollayabilirim.

Sahibinden GET ilan açabilirmisiniz?

Birde fotoğraf koyarsanız güzel olur.

Sahibinden GET ilan açabilirmisiniz?

Birde fotoğraf koyarsanız güzel olur.

GET ilanında komisyon bedeli yaklaşık 40tl ye denk geliyor kargo da 10 20tl tutacağından o kadar zararına satamam. Kısacası GET ilanı açamam ama ilgilenirseniz özelden detaylı konuşabiliriz. Şu an evde değilim ama en kısa zamanda fotoğrafları yüklerim.

Ne yazıkki GET dışında öyle bir imkanım yok, illa GET için ısrar ediyorsanız GET fiyatını yazayım 440tl.

Sanalpazar üzerinden taksitle alınamıyor mu ? Hem sanalpazar komisyonu biraz daha az olacaktır hemde taksit seçeneği olur. Kargoda daha az olabilir veya karşı taraf öder. Sahibinden de taksit yapılıyor diye biliyorum. Fiyatta biraz düşmüş olur böylece.

Bu arada sıfırının fiyatına baktım da o zaman pek mantıklı olmuyor açıkçası :(

Son düzenleme:
Arkadaşlar taksitli alışverişi komisyondan ötürü hiç düşünmüyorum lütfen bu konuda ısrar etmeyiniz. Acil paraya ihtiyacımdan dolayı fiyatını kargo alıcıya ait olmak kaydıyla 370TL ye çektim. İzmir içi elden teslim edebilirim. Fotoğrafları siteye yükleyemedim ancak isteyenler için drive linkini veriyorum oradan bakabilirsiniz. drive.google.com: İşlemci

Son düzenleme:
Arkadaşlar taksitli alışverişi komisyondan ötürü hiç düşünmüyorum lütfen bu konuda ısrar etmeyiniz. Acil paraya ihtiyacımdan dolayı fiyatını kargo alıcıya ait olmak kaydıyla 370TL ye çektim. İzmir içi elden teslim edebilirim. Fotoğrafları siteye yükleyemedim ancak isteyenler için drive linkini veriyorum oradan bakabilirsiniz. drive.google.com: İşlemci

Merhabalar, nakit isteğinizi belirmişsiniz ama ben yinede sormadan geçemiyeceğim. Bornovada oturuyorum. Ekim 2014 Fx6300 Faturalı/Garantili + Nakit teklif ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı