Satılık 270 Puanlı EBA Hesabı

Sınıf birinciliği okul onaltıncılığı vardır. Ödev kaçmamış temiz 11. Sınıf EBA hesabı.

1607843769760.png

Türkiye 1.sinden temiz mi temiz hesap bu hesaba elleyen veya içinde gezen mühendis oluyor gel babam gel hesaplara gel buyur ablacım tanesi 15 TL. Son 15 tane ablacım gel kardeş geeel hesaba gel.

Uluslararası İlişkiler (%100 İngilizce) çarımı takaslamak istiyorum. 2. sınıf notlarım ektedir, kırmızılardan tam o notları aldım kontrol ettik. 1. sınıf da bu notlarla aynı neredeyse. Üstün başarıyla hazırlık sınıfını geçtim. Resimdeki yabancı dil dersi Fransızca. Temizinden ortaokul EBA hesabına karşılık benim hesap+bir miktar para veririm. İlgilenen yazsın.
resim_2020-12-14_231521.png

Uluslararası İlişkiler (%100 İngilizce) çarımı takaslamak istiyorum. 2. sınıf notlarım ektedir, kırmızılardan tam o notları aldım kontrol ettik. 1. sınıf da bu notlarla aynı neredeyse. Üstün başarıyla hazırlık sınıfını geçtim. Resimdeki yabancı dil dersi Fransızca. Temizinden ortaokul EBA hesabına karşılık benim hesap+bir miktar para veririm. İlgilenen yazsın. Eki Görüntüle 780877
En alttakine 90 girdim.
Screenshot_20201214-231728_Chrome.jpg

Dur, tek sınav o. Dönem sonunda o, geçtin geçtin geçemedin seneye bidaha.
Uluslararası İlişkiler (%100 İngilizce) çarımı takaslamak istiyorum. 2. sınıf notlarım ektedir, kırmızılardan tam o notları aldım kontrol ettik. 1. sınıf da bu notlarla aynı neredeyse. Üstün başarıyla hazırlık sınıfını geçtim. Resimdeki yabancı dil dersi Fransızca. Temizinden ortaokul EBA hesabına karşılık benim hesap+bir miktar para veririm. İlgilenen yazsın. Eki Görüntüle 780877
Düzeltme : Sadece ortaokul değil, lise 1 olsa da olur. Oradan başlasam da kurtarırım gibime geliyor.

Geri
Yukarı