Satılık Asus HD7870'li sistem

UDİ123

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Sistemi toplayalı 1,5 hafta oldu yurt dışına gideceğim için satmaya karar verdim.

FX6300
Asus m5a97 le
Hi-level 8gb 1600 mhz tek slot
Asus hd 7870
WD 1 tb
600w güç kaynağı

Kutuları ve faturası mevcut.

Fiyatı 1575TL

bir de Canon 600Dfotoğraf makinemi satılığa çıkardım, objektifi Sigma 28 200mm Aspherıcal ıf auto.
Toplam 2000 tl.
Yaklaşık 1 yıl önce Kore'den almıştım max. 600 fotoğraf çektim, programla kontrol edilebilir. Çok az kullanılmıştır.

Konya'da ikametgah ediyorum Ankara'ya her hafta gelmekteyim. Elden kargosuz teslim edebilirim.

Hemen almaya karar verirseniz fiyatı düşüreceğim, çünkü acilen paraya ihtiyacım.

Son fiyat 1550 tl.az da olsa bugün ve yarın alacaklar için pazarlık yapılabilir.

Ürünleri soran yok , zor satılacaklar gibi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı Asus HD7850 2 GB 256 BIT + 50 TL. ile takas yapabilir misin ? Temiz kart. 2 ay kullandım. Takıldığından beri el sürülmedi.

Teklifin için teşekkür ederim.
Arkadaşında dediği gibi sistemi komple bir an önce satmak istiyorum, paraya ihtiyacım olmasa tenezzül etmeyeceğim.

Siz bilirsiniz. Üstüne 50 TL. verecektim HD7870 yerine HD7850 takıp satabilirdiniz. Size kalmış gerçi.

Sağ olasın , 50 tl biraz düşük, takas düşünsem sorun olmazdı. Anlaşırdık bir şekilde.
Sistemi alacaksan biraz daha fiyatı düşürebilirim ama takas düşünmüyorum.

Sistemi almam biraz saçma olur benimkiyle aynı neredeyse. Bir tek ekran kartını söyledim. Neyse siz bilirsiniz.

Benim sistem için müşteri bulup, sonrada ekran kartı için onunla pazarlık edebilirsin :)
Takas düşünsem olurdu, teklifin için yinede teşekkür ederim.

Üstüne 100 TL. versem ? Dahada çıkamam elimdeki parayı vereceğim. HD7870 alacaktım Vatan' da kalmadığı için alamamıştım. Aklım kalmıştı yoksa kartımdan memnunum.

Geri
Yukarı