Satılık Asus HD7870'li sistem

Yurt dışına ne zaman çıkacaksınız? Eğer yeterli parayı bulabilirsem yazın sonuna doğru ancak alabilirim, o bile kesin değil.
kro.png

Aslında dalga geçmek amaçlı yazmamıştım ama böyle yazınca saçma geldiğini farkettim şu anda. :D Yazın çalışıp para biriktirmeye çalışacağım, ama 3 ayda 1600 TL artar mı emin değilim. Zaten benim de bu civarlarda topladığım bilgisayar vardı. Ama eğer 3 ay sonra elden çıkaramazsanız (Ama ben çıkarabileceğinizi düşünüyorum, verdiğiniz fiyat gayet iyi) ve Türkiye' ye dönüp halen satma arayışlarına devam ediyor olursanız neden olmasın? :D

Mayısın sonuna kadar :)
3 ay sonra ne olur bilmiyorum :)
İhtiyacı olan birisi vardır bu sisteme ama henüz göremedi o kişi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ekran kartına ihtiyacım var ama sana uymuyor işte. :)

Üstüne 100 TL. versem ? Dahada çıkamam elimdeki parayı vereceğim. HD7870 alacaktım Vatan' da kalmadığı için alamamıştım. Aklım kalmıştı yoksa kartımdan memnunum.
Dostum sen bana 300 TL ver ben sana benim GTX 760'ı veriyim üstüne 7850'ni alırım. :)

pusat57 benim hic kullanilmamis 7850'yi ve ustune 200TL vereyim, bana GTX760'i ver. :D :p

Herif sistem satacak siz burda birbirinize satmaya çalışıyosunuz. Metin 2 depo arkasına döndü. :D

Canon d600 dslr ve fx 6300 işlemci için fiyat ne olur? Ayrı ayrı yazarsanız sevinirim.

Sadece işlemciyi mi sordunuz ?
Parça parça değil; arkadaşlar sanırım ekran kartı için yazmışlar ama sistem tamamen satılık, parça parça satamam çünkü komple yi kast ettiyseniz 2'si birden normalde 3575 tl (2000+1575) istiyordum ama hemen alırsanız,
Body+lens : 1600 tl - PC : 1500 tl T: 3100 tl elden teslim etmemi isterseniz Ankara yada Konya'da buluşabiliriz.
Fotoğraf makinesi max 600 700 fotoğraf çektim. Programla buluştuğumuzda gerekli kontrolleri yaparız.
Pc'nin de garanti belgeleri ambalajları dahil duruyor. Hepsini istifli şekilde vereceğim.

PC'nin son fiyatı : 1475 TL'dir.

Geri
Yukarı