Satılık Satılık bilgisayar kasası, güç kaynağı, ekran kartı

DaddyJacop

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Sistem yükselteceğimden dolayı kullanmadığım parçaları satmaya karar verdim. İzmir içi elden satmayı düşünüyorum.

Zalman R1 kasa 600Watt PSU ile beraber 450TL.
Kasada önde 2, arkada 1 olmak üzere 3 fanla vereceğim. Kutusu ve vidaları mevcut.

Ürün = ZALMAN

(Satıldı)Sapphire R9 380 4 GB ekran kartı 750TL.
Ekran kartım arkasında Backplate olan versiyonudur. Kutusuyla beraber vereceğim.
Ürün = (Sitesine giremedim)
Sapphire R9 380 Nitro Gaming DUAL-X 4GB GDDR5 Ekran Kartı - 11242-07-20G (vatanbilgisayar.com)

PSU ile kasayı beraber satacağım. Ekran kartını satmadan önce FurMark testi yapacağım. Fakat şu an evde değilim. Bu cumartesi evde olacağım. Hafta sonu test videolarını kartı almak isteyen arkadaşlara paylaşırım. İstediğiniz başka testler varsa onları da yapabilirim. Testler Zalman kasa ve PSU ile yapılacaktır.

Parçaların sahibinden ilanını açtım. İlgilenen bakabilir.

(Satıldı) Ekran kartı = Sapphire R9 380 4GB - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 895793252

Kasa = Zalman R1 600Watt PSU KASA - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 895790277

Son düzenleme:
Merhabalar. Sistem yükselteceğimden dolayı kullanmadığım parçaları satmaya karar verdim. İzmir içi elden satmayı düşünüyorum.

Zalman R1 kasa 600Watt PSU ile beraber 450TL.
Kasada önde 2, arkada 1 olmak üzere 3 fanla vereceğim. Kutusu ve vidaları mevcut.
Ürün = ZALMAN

Sapphire R9 380 4 GB ekran kartı 750TL.
Ekran kartım arkasında backplate olan versiyonudur. Kutusuyla beraber vereceğim.
Ürün = (sitesine giremedim) Sapphire R9 380 Nitro Gaming DUAL-X 4GB GDDR5 Ekran Kartı - 11242-07-20G (vatanbilgisayar.com)

İkisini beraber alacak arkadaşa indirim yapabilirim. Onun dışında pazarlık düşünmüyorum. PSU ile kasayı beraber satacağım. Ekran kartını satmadan önce FurMark testi yapacağım. Fakat şu an evde değilim. Bu cumartesi evde olacağım. Hafta sonu test videolarını kartı almak isteyen arkadaşlara paylaşırım. İstediğiniz başka testler varsa onları da yapabilirim. Testler Zalman kasa ve PSU ile yapılacaktır.

Parçaların sahibinden ilanını açtım. İlgilenen bakabilir.

Ekran kartı = Sapphire R9 380 4GB - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 895793252

Kasa = Zalman R1 600Watt PSU KASA - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 895790277

Ekran kartı linki yok hocam bir baksanız.

Geri
Yukarı