[SATILIK] Cooler Master HAF912 Plus + 750W Güç Kaynağı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

otto_kahn

Kilopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz yakın zaman içerisinde masaüstü sistem aldım. İşlemci, anakart, ekran kartı, RAM ikinci el olarak gelmiş satıcı arkadaşa. Yeni kasa almış. Masaüstü kullanamayacağımdan dolayı sistemi satmaya karar verdim. Kasa daha yeni, yaklaşık 1-2 aylık. Ancak faturası yok. Açılmayan kısmın alt tarafında çizikler var. Gün ışığında pek belli olmuyor, sprey boya ile çok rahat kapatılabilir.

Kasaya takılı birde DVD sürücü var.

Kasanın kutusu, köpükleri duruyor.

Bu şekilde tümü için 350 TL düşünüyorum.

Fotoğraf atar mısınız? Birde alındığı yere dair (garanti, makbuz vs.) var mı?

Maalesef alındığı yere dair fatura, makbuz yok. Kutusunun üzerinde İstanbul'dan geldiği ve geldiği tarih yazıyor. Genel itibari ile çok temiz sadece dediğim yerde, çok sık açılmayan tarafın altlarında çizikler var.

k1.jpg
k2.jpg
k3.jpg
k4.jpg
k5.jpg
k6.jpg
k7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer anlaşabilirsek ve satılmazsa bu ay içinde almayı düşünüyorum. Nerede oturuyorsunuz bu arada?

İzmir de yaşıyorum. Şehirdışı olursa kargo biraz tuzlu olabilir. Kasanın etrafına köpükleri takıp, kutuya koyunca, epey hacimli oluyor. Eğer isterseniz kargo ücretinin yarısını ödeyebilirim. Tabii şehirdışındaysanız. İzmir içi olsa, gelip görseniz daha iyi.

İlan günceldir.

Geçtiğimiz yakın zaman içerisinde masaüstü sistem aldım. İşlemci, anakart, ekran kartı, RAM ikinci el olarak gelmiş satıcı arkadaşa. Yeni kasa almış. Masaüstü kullanamayacağımdan dolayı sistemi satmaya karar verdim. Kasa daha yeni, yaklaşık 1-2 aylık. Ancak faturası yok. Açılmayan kısmın alt tarafında çizikler var. Gün ışığında pek belli olmuyor, sprey boya ile çok rahat kapatılabilir.

Kasaya takılı birde DVD sürücü var.

Kasanın kutusu, köpükleri duruyor.

Bu şekilde tümü için 350 TL düşünüyorum.
Kasa da USB 3.0 var mı?

Kasa duruyor mu? Son fiyatınız bu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısmet değilmiş. İyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı