SATILIK GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming

4.jpg

Muhtemelen bi kere çıktı 468'e, hatalı bi değer olduğu bariz. 75 normaldir FPS olarak.
Isısı güzelmiş ama benim 80'e çıktı 10 dakikada. :)

Neyse sonuç olarak kartlarımızda bi sıkıntı yok, netten olması gereken değerlere baktım tutuyor. Bize de güle güle kullanmak düşer. :)

öyle kardeşim kartlar on numara ya. herşeyini güncelle daha da hızlanır pc.

yok bir kere çıkmadı orası hep öyle ayıptır söylemesi :D

3.jpg

buda bi kaç dakika öncesi. sende kaç oradaki deger.

Hocam o kadar olması mümkün değil. :)
75 FPS yazıyor normal olan odur, benimki min 73 max 76. FPS'lerimiz tutuyor.

Benim kasa kalorifere yakın yarım metre var aralarında belki de ondan ısınıyordur. :D

bariz fark var, fps'ler tutuyor diyorsun :D şaka bi yana kartdan şuan çok memnunum inşşallah böyle gider.

Hocam o kadar olması mümkün değil. :)
75 FPS yazıyor normal olan odur, benimki min 73 max 76. FPS'lerimiz tutuyor.

Benim kasa kalorifere yakın yarım metre var aralarında belki de ondan ısınıyordur. :D[/QUOTE kardeşim özel mesaj olmadıgı için burdan yazıyorum sen kartını satıyormusun :D

EXA faturalı yaklaşık 1 aylık ve sorunsuzdur yaklaşık 35 ay daha garantisi var, neredeyse sıfır gibi temizdir istediğim fiyat 1100 TL, ciddi alıcılara ufak bir indirim yaparım. Diğer normal GTX 970'lerle karıştırmayın soğutma ve oc performansı yüksektir, satma sebebim performans veya başka bir sebep değil onu da belirtmiş olayım, aycrıca CW konusunda Gigabyte'lar en sorunsuz olanları.

GIGABYTE - Graphics Card - NVIDIA - PCI Express Solution - GeForce 900 Series - GV-N970G1 GAMING-4GD (rev. 1.0/1.1)

Sıfır fiyatı

www.exa.com.tr: Gigabyte GTX970 GAMİNG G1 4GB 256Bit GDDR5 16X | Ekran Kartları | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş

11252_big_w_600.png
Fiyatı kaça kadar çekebilirsiniz?

Geri
Yukarı