SATILIK GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming

Gökhan Yalçın

Hectopat
Daha fazla  
EXA faturalı yaklaşık 1 aylık ve sorunsuzdur yaklaşık 35 ay daha garantisi var, neredeyse sıfır gibi temizdir istediğim fiyat 1100 TL, ciddi alıcılara ufak bir indirim yaparım. Diğer normal GTX 970'lerle karıştırmayın soğutma ve oc performansı yüksektir, satma sebebim performans veya başka bir sebep değil onu da belirtmiş olayım, aycrıca CW konusunda Gigabyte'lar en sorunsuz olanları.

GIGABYTE - Graphics Card - NVIDIA - PCI Express Solution - GeForce 900 Series - GV-N970G1 GAMING-4GD (rev. 1.0/1.1)

Sıfır fiyatı

www.exa.com.tr: Gigabyte GTX970 GAMİNG G1 4GB 256Bit GDDR5 16X | Ekran Kartları | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş

11252_big_w_600.png

selam. face adresin veya başka iletişim kurabilcegimiz bir yer varsa yaz konuşalım ciddi alıcıyım.

Kartta CW var mı? Resmini ekleyebilir misiniz? Birde hangi yolla satmayı düşünüyorsunuz?

Ben garantisiz 2. el aldım, daha doğrusu amerika garantili. 900 TL verdim, iyi mi yaptım bilmiyorum. Kart sıfır sayılır.

Garantiyi nasıl halletceksin eger bişi olursa karta
Bişey olmamasını umacağım, olursa parası karşılığında gigabyte'a göndereceğim artık mecbur.

Ekran kartı durup dururken de bozulmaz diye düşünüyorum. Garantili sıfır alsam 500 TL fark ediyor riske değer diye düşündüm.

Bişey olmamasını umacağım, olursa parası karşılığında gigabyte'a göndereceğim artık mecbur.

Ekran kartı durup dururken de bozulmaz diye düşünüyorum. Garantili sıfır alsam 500 TL fark ediyor riske değer diye düşündüm.
aldigin kisi gigabyte' den mi almis yoksa arada baska bi firma varmi. Hem parasi karsiliginda nasil gonderiyosun yagni orasini anlamadim..

aldigin kisi gigabyte' den mi almis yoksa arada baska bi firma varmi. Hem parasi karsiliginda nasil gonderiyosun yagni orasini anlamadim..

Amerika'dan almış hocam.

Ürünün garantisi Amerika'da geçerli. Diyelim ki 1 sene sonra kartta bi arıza çıktı, tamiri için Gigabyte Türkiye servisine göndereceğim, garanti kapsamında değil parasıyla tamir görmüş olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı