[SATILIK] Logitech G105 - G300 - G600 - Razer Lycosa

• Konuyu başlatan Hitokiri Battousai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
Benim yorum yapabileceğim şeyler değil bunlar. :)
Biz nasıl hata yapıyorsak onlar da yapabiliyor sonuçta, çokta üstlerine gitmemek lazım.
Sadece bizim konumuzu değil 100 konuyu inceliyorlar. Psikolojik olarak, biraz katı davranmaları normal görünüyor bana.

G105'in faturası, orijinal kutusu varsa sahibinden.com aracılığıyla almak istiyorum. Kargo parası bana aittir.
05346784073 Whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Malum, her dakika Technopat'ı takip etmek pek mümkün olmuyor.

Son düzenleme:
G300 en son ne kadar olur?

Arkadaşın elindeki G105 klavyeyi alacaktım ancak kendisinin dalgınlığına gelmiş, klavye G105 değil G103 arkadaşlar kendisi uyarmamı istedi. Forumdan 2 ay banlandığı için cevap veremiyor, irtibat numarası yazarsanız whatsapp'tan cevap verecektir.

G300 ürününü almak isterim . Orjinal kutusu ve faturasıyla birlikte. Numara : 05325295499 .

Razer Lycosa klavye tarafımca satın alınmıştır, işlemi havale ile yaptım ve kendisi 30 dakika içerisinde ürünü kargoladı. Güven konusunda endişeniz olmasın, ürünündeki kusurları çekinmeden söyledi ve çok ilgili bir kişi kendisi, banlandı ancak kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. :)

G105 Halen duruyorsa talibim hemen almaya gelirim sancaktepedeyim lütfen acil cevap verin. 50 tl param var

Geri
Yukarı