Satılık Satılık LoL Hesabı 600 TL'lik Kostüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eyix

Kilopat
Bir kaç yıl önce açtığım hesabı pek aktif kullanamadığım ve euw de 0 dan başlamak için satıyorum.
İçinde dj sona vardır.
Hesaplamalarıma göre 617.77 Tl tutmuştur.
Hesapta özel kostümler olduğu için fiyatlarını kalitesine göre sınırladım(lol destek sitesinden bakabilirsiniz).
Hesap Silver 4 AD ve AP rünleri var 20 kabiliyet sayfası var.
İstediğim fiyat :550 Tl
Takas: 4. nesil i5 veya 3./4. nesil i7. Yine de işlemcilerin adlarını öğrenmekte fayda var.

Son düzenleme:
Kabiliyet sayfası zaten ücretsiz, 20 tane olan rün sayfası da sen mi yanlış yazdın acaba ?

50 tl bile etmez. Silver 4 diyor noob. Dj Sona etkinlikte verildi birde.

50 tl bile etmez. Silver 4 diyor noob. Dj Sona etkinlikte verildi birde.
DJ sona etkinlikte verilmiş ha? Acaba arkadaşının düğününde mi verildi veya saçma sapan bir yayıncının çekilişinde mi?
Bu hesabın daha hangi yarışmalara girdiğine bakmadan "noob" ifadesini kullanman çok hoş.
Bu hesap 1 defa iç Anadolu bölge yarışması finalinde oynadı.
Dark Passage alt takımında 1 ay görev yaptıktan sonra ayrıldı.
3-4 Yıldır profesyonel oyunculuk yapıyorum.
Canlı yayın kuruluşlarında yayın yaptım günlük 5 bin izleme sayısına ulaşmıştım.
Arkadaşıma vermiştim hesabı, ve 1 yıldır kullanmıyorum nerdeyse.
Aslında bu yazıları birine ön yargı ile "noob" diyen biri anlamayabilir.
Ama yine de işim gücüm yok üşenmeden yazdım biliyor musun?
Anlayacağın dilde söyleyim "Proyum"
Şimdi arkadaşlar "Proyum" lafında bana karşı çıkabilirler haklıdırlar. Ben bu adamın kafasına giren lafı söylemek için o kelimeyi yazdım.
(Cevabın gecikmesinde üzgünüm yetkilerim kısıtlanmıştı.)

DJ sona etkinlikte verilmiş ha? Acaba arkadaşının düğününde mi verildi veya saçma sapan bir yayıncının çekilişinde mi?
Bu hesabın daha hangi yarışmalara girdiğine bakmadan "noob" ifadesini kullanman çok hoş.
Bu hesap 1 defa iç Anadolu bölge yarışması finalinde oynadı.
Dark Passage alt takımında 1 ay görev yaptıktan sonra ayrıldı.
3-4 Yıldır profesyonel oyunculuk yapıyorum.
Canlı yayın kuruluşlarında yayın yaptım günlük 5 bin izleme sayısına ulaşmıştım.
Arkadaşıma vermiştim hesabı, ve 1 yıldır kullanmıyorum nerdeyse.
Aslında bu yazıları birine ön yargı ile "noob" diyen biri anlamayabilir.
Ama yine de işim gücüm yok üşenmeden yazdım biliyor musun?
Anlayacağın dilde söyleyim "Proyum"
Şimdi arkadaşlar "Proyum" lafında bana karşı çıkabilirler haklıdırlar. Ben bu adamın kafasına giren lafı söylemek için o kelimeyi yazdım.
(Cevabın gecikmesinde üzgünüm yetkilerim kısıtlanmıştı.)
"Proysan" hesabi elmas yap oyle sat. 50 TL bile etmez su anda. Dj sona 2013 TBF etkinliginde dagitildi.

Anlamıyorum sizin bu "bedava" oyunlara para vermenize. Heleki Lol gibi bir oyuna. 5000 izleyinicin olduysa onlardan birine sat burda ne yapıyorsun. Alıcı çıkacağını sanmıyorum.Bir bilgisayar oyununa(GTA V) göre 180 Tl çok deyipte LoL' e 600 Tl veren çıkarsa Allah akıl fikir versin zaten.

Anlamıyorum sizin bu "bedava" oyunlara para vermenize. Heleki Lol gibi bir oyuna. 5000 izleyinicin olduysa onlardan birine sat burda ne yapıyorsun. Alıcı çıkacağını sanmıyorum.Bir bilgisayar oyununa(GTA V) göre 180 Tl çok deyipte LoL' e 600 Tl veren çıkarsa Allah akıl fikir versin zaten.
Adam haklı yani. Bunu oynayacağınıza gidin GTA 5 oynayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı