Satılık Satılık LoL Hesabı 600 TL'lik Kostüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Proysan" hesabi elmas yap oyle sat. 50 TL bile etmez su anda. Dj sona 2013 TBF etkinliginde dagitildi.
Yazımı okursan oyunu bıraktığımı görebilirsin. DJ sona 2013 TBF etkinliğinde dağıtıldı ha? Onlar gelecekten mi geliyormuş bi sor bakalım.
Adam haklı yani. Bunu oynayacağınıza gidin GTA 5 oynayın.
GTA 5 ile LoL oyununu kıyaslayan nadir kişilerden birisin.
Anlamıyorum sizin bu "bedava" oyunlara para vermenize. Heleki Lol gibi bir oyuna. 5000 izleyinicin olduysa onlardan birine sat burda ne yapıyorsun. Alıcı çıkacağını sanmıyorum.Bir bilgisayar oyununa(GTA V) göre 180 Tl çok deyipte LoL' e 600 Tl veren çıkarsa Allah akıl fikir versin zaten.
Aynı yazı senin içinde geçerli yazılarımı dikkatli oku oyunu bıraktım diyorum o adamları nerden bulayım?
Bu dereceye gelmiş bir lol hesabını sıradan bir GTA 5 ile kıyaslayamazsın.
180 Tl ye çok diyen arkadaşlar haklı diyor o oyun için çok para. Emin ol LoL bu günden itibaren para ile satılsaydı bile %80 kişi oyunu alırdı ve bende satılmasını isterim çoğu "velet" oyuna girip allaha küfür ediyor. Ben sırf hava atmak için LoL e 5 bin tl yatıranları gördüm sırf hava atmak için bak. Bunlar senin benim gibi insanlar değil para bol onlarda sen merak etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı