Satılık Motorola Moto G

Mert38

Kilopat
Daha fazla  
Tertemiz, hatasız Motorola Moto G 480 Tl Android 4.4.4' tür ve 5.0' ıda alacağı kesinleşti. (İnternetten bakabilirsiniz) Cihaz General Mobile Discovery ile kıyaslanamaz bile... Antutu performansından bile anlayabilirsiniz. Kamerasının 5 Megapiksel olduğuna bakmayın. General Mobile Discovery' den çok daha iyi çekiyor. (internette Testleri Mevcut).

1 GB Ram, 1.2 Ghz Snapdrogon™ 400 4 Çekirdekli İşlemci, Adreno™ 305 450 MHz Grafik İşlemci, 16 Gb Dahili Hafıza Çift Sim Kart 4.5" Gorilla Glass 3 (çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı cam) HD İPS (Her yönden aynı netlikte ve parlaklıkta görünen) ekran Su Geçirmez ve daha birçok sayamayacağım özelliği var.

Kutusu, Garanti Faturası (Garanti yeni bitti) herşeyiyle eksiksizdir. Yanında 1 adet yedek jelatin verilecektir.

Ben size nasıl güveneyim? Ya bir sorunu varsa? derseniz ben cihazıma kefilim. Bayağı bir süre kullandım. Tek bir sorunla bile karşılaşmadım. Beni öyle satıp kaçan biri zannetmeyin. Yerim, yurdum, her yerim belli. Ben cihazın arkasındayım.

Telefonu önceden aldığım Motorola Atrix ile değiştirmişlerdi. Nedeni Motorola Atrix' i donanımsal olarak sevmememdi. Yani alalı 6 ay oldu. bilgisayar alacağım için para biriktirmek amacıyla satıyorum. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.

PTT Kapıda Ödemeli Kargo ile gönderilir. Kargo alıcıya aittir. İrtibat no: 05445336326

Yazın pc topluyacağım. O yüzden satıyorum.

Geri
Yukarı