Satılık Satılık veya takaslık League of legends hesabı + GTX750TI

haydar

Kilopat
Selamın aleyküm arkadaşlar, öncelikle ekran kartının özelliklerini herkes biliyordur. Asus'un Strix modelidir ve 32 ay garantisi var. Vatan bilgisayar'dan alındı.

League of legends hesabım da 4. ve 5. sezonları elmas 5 bitmiştir, şanlı morgana, sivir mevcuttur.
17 adet rün sayfası var, 12 sayfasını şampiyonlara özelleştirebileceğiniz rünler mevcuttur, 5'ni de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Var olandan ziyade eksik olan şampiyonlarını ve bedellerini söylemem daha mantıklı olur. Hesapta 80 bin küsür ''RP'' değerinde kostümler vardır.
1 adet 6300, 3 adet 4800, 3 adet de 3150 ıp değerinde şampiyonlar vardır. Hatırladıklarım Zyra, Galio, Malzahar, Mordekaiser, Urgot, Heimer'dir. Diğer şampiyonu hatırlamıyorum.
Hesap + ekran kartı tek kişiye satılırsa 900 TL'dir. Parça satılırsa, League of Legends hesabı 550 TL, ekran kartı 400 TL'dir. Takas olarak ise, 2. el i5 işlemci ve 1150 anakart ile, sıfır 2G Evga GTX960 2. el 4GB GTX960 en az 1 yıl garanti şartı ve temiz olma suretiyle ve temiz kullanılmış en az 6 ay garantili olma kaydı ile GTX970 ekran kartına takas düşünüyorum. İzmir içi olursa memnun olurum, şehir dışına önce havale sonra kargo olarak alışveriş yapılacaktır. İletişim için, ua_haydar skype adresini kullanıyorum.

Güncel, ilaveten FX6300 ve GTX750TI tabanlı monitör dahil sistemi satışa çıkaracam.

Asus Strix modeli, 32 ay garantisi var.

Güncel.

Güncel.

750ti ye talibim fiyat en son ne olur hocam ?

Sen kaç para teklif ediyosun, bide izmir içine elden satış yapıyorum.

İstanbulda oturuyorum kargo ile odeme yapamaz miyiz ?

Önce havale, sonra kargolamayı kabul edersen yaparız, kart'ı aktif kullanıyorum uygun teklif e satabilirim ancak, çünkü yerine yenisini takmam gerekicek.

Ben bi teklifte bulunmadım, senin kafanda bi fiyat varsa söyle bende sana olurunu söyleyim.

230TL diyorum kardeşim ben daha fazlasını veremem

Geri
Yukarı