Satın alalı 2 yıl olmamış ekran kartının garantisi bitti gözüküyor

Wallywestrt

Hectopat
Makaleler
1
23 Haziran 2022'de Amazon'dan Sapphire Pulse RX 6600 aldım. Son zamanlarda ekran kartı kendisini soğutamadığı için garantiye gönderecektim ancak ürünün seri numarası ile garantiyi sorguladığımda garanti bitmiş görünüyor. 1 ay daha olması gerekiyor çünkü garanti süresi 24 ay. Bunun sebebi nedir? Teknik servise gittiğim takdirde yardımcı olurlar mı yoksa uğraşmam mı gerekecek?

Dosya Ekleri

• amazon.png
    amazon.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran görüntüsü 2024-05-23 210800.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-23 210800.png
    16 KB · Görüntüleme: 32
23 Haziran 2022'de Amazon'dan Sapphire Pulse RX 6600 aldım. Son zamanlarda ekran kartı kendisini soğutamadığı için garantiye gönderecektim ancak ürünün seri numarası ile garantiyi sorguladığımda garanti bitmiş görünüyor. 1 ay daha olması gerekiyor çünkü garanti süresi 24 ay. Bunun sebebi nedir? Teknik servise gittiğim takdirde yardımcı olurlar mı yoksa uğraşmam mı gerekecek?
Garanti fatura kesim tarihinden itibaren geçerlidir.

Ürün yurt dışı ise 24 ay para iadesi var Türkiye garantisi olmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı