Satın aldığım hesap canlı destek ile geri alınır mı?

Zeunix

Decapat
Daha fazla  
Bir kullanıcıdan Valorant hesabı almayı düşünüyorum. 350 TL'ye maili ve şifresi değişen hesap. Kişinin canlı destek ile hesabı geri alması mümkün mü?

Hesap alım satımı yasak hocam, biz almaz deriz o alır hiçbir şey yapamazsın.

Riot Games ile iletişime geçip kendi hesabı olduğunu doğrular ise geri alabilir. Fakat site üzerinden alışverişi gerçekleştirir isen yasal hakkın olduğu için paranı güvende tutabilirsin. Alırsan sakın site dışı işlem yapma.

Yani almayayım öyle mi?

Riot Games ile iletişime geçip kendi hesabı olduğunu doğrular ise geri alabilir. Fakat site üzerinden alışverişi gerçekleştirir isen yasal hakkın olduğu için paranı güvende tutabilirsin. Alırsan sakın site dışı işlem yapma.
Hocam site İtemSatış. Sizce böyle bir şeyde para iadesi mümkün olabilir mi? Soruyorum yanlış anlamayın.

Hocam site İtemSatış. Sizce böyle bir şeyde para iadesi mümkün olabilir mi? Soruyorum yanlış anlamayın.
Önceki konularda da benzer olay olmuştu. Hesap ticareti yasak olduğu için hesap ban yiyebilir, yerse siz de satıcıya para iadesi soracaksınız. O da hesabın ondan da gittiğini söyleyecek böylece olan ikinize olacak. Hesap satışlarını hiçbir zaman desteklemedim.

Bir kullanıcıdan Valorant hesabı almayı düşünüyorum. 350 TL'ye maili ve şifresi değişen hesap. Kişinin canlı destek ile hesabı geri alması mümkün mü?

Evet hesap çalındı diye baş vurursa ve bu konuda cihazım ele geçirilmişti vs... Denilirse biraz da kanıt veya sahte kanıt ile hesabı geri alabilir ama zor eğer sende yok ben hesabı satın aldım dersen bu sefer 2 tarafta suçlu olur çünkü hesap satışı yasaktır.

Hepinize teşekkürler satın almama kararı aldım. 350 TL çöpten bulunmuyor.
350tl valo hesap almak yerine steamde indirim var oyunalr al artınca bir yerde sat mesela GTA 276 TL satın ala o 550TL ye çıkınca 450 500TL den okut.

Yeni konular

Geri
Yukarı