Steam Satın alınan hesapta oyunlar sürekli kapanıyor

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bir arkadaşım bana Steam hesabı verdi oradan Raft oynuyoruz. Ben de o hesabı GFN'a bağlayarak oynuyorum. Oynarken başka biri başka bir oyun oynadığı için o hesaptan oyun beni atıyor. Bunu nasıl önleyebiliriz ya da ne yapmamız gerekir?

Hesap sahibinin hesabından çıkıp kendi hesabınızı alabilirsiniz belki?

Anlayamadım dediğinizi. Hesap satın aldık biz. Ben o hesap üzerinden oynuyorum ama o hesaptan farklı bir oyuna biri girdiği için beni atıyor sorunum bu. Sizin dediğinizi anlamadım.

Anlayamadım dediğinizi. Hesap satın aldık biz. Ben o hesap üzerinden oynuyorum ama o hesaptan farklı bir oyuna biri girdiği için beni atıyor sorunum bu. Sizin dediğinizi anlamadım.

Aldığın hesap yüksek ihtimal paylaşımlı. GFN içinden hesabı çevrimdışına alamazsan yapacak bir şey yok.

Satın aldık yazmamışsınız konuda yazdığınıza göre arkadaşınız vermiş, kimin olduğunu belirtmediğiniz ve ''başka biri'' olarak dediğiniz için öyle yazdım, yani hesap kiminse kendi hesabınızı alın anlamında.

Nereden satın aldınız? Ortak hesap mıdır yoksa sadece ikinize mi ait? Size aitse hesap bilgilerinizi değiştirin.

Atması normal. Paylaşımlı hesap almışsınız büyük ihtimalle. Bir başkası girdiğinde sizi atacaktır eğer çevrimdışına almazsanız.
Geforce NOW üzerinden çevrimdışı moduna alıp girebilirseniz çözülür. Fakat online oyunlarda sorun yaratacaktır.

Atması normal. Paylaşımlı hesap almışsınız büyük ihtimalle. Bir başkası girdiğinde sizi atacaktır eğer çevrimdışına almazsanız.
Geforce NOW üzerinden çevrimdışı moduna alıp girebilirseniz çözülür. Fakat online oyunlarda sorun yaratacaktır.
Satın aldık yazmamışsınız konuda yazdığınıza göre arkadaşınız vermiş, kimin olduğunu belirtmediğiniz ve ''başka biri'' olarak dediğiniz için öyle yazdım, yani hesap kiminse kendi hesabınızı alın anlamında.

Nereden satın aldınız? Ortak hesap mıdır yoksa sadece ikinize mi ait? Size aitse hesap bilgilerinizi değiştirin.
Aldığın hesap yüksek ihtimal paylaşımlı. GFN içinden hesabı çevrimdışına alamazsan yapacak bir şey yok.

Hesap zaten çevrimdışı çevrimiçi yapamıyorum zaten. Hesap evet paylaşımlı. Nereden satın aldıpını bilmiyorum. Ne yapmalıyız?

Hocam online oyunlarda çevrimdışı olsak bile sorun mı yaşıcaz? Ne gibi sorunlar olabilir daha?

Hocam Online oyunlarda çevrimdışı olsak bile sorun mı yaşayacağız? Ne gibi sorunlar olabilir daha?

Online oyunlar çevrimdışı olarak oynanmıyor. Bu sorun başlı başına büyük sorun değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20240330-WA0007.jpg
    IMG-20240330-WA0007.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Geri
Yukarı