Steam Satın alınan offline hesapta hangi ayarlar yapılmalı?

furkankong

Femtopat
Daha fazla  
Bir siteden offline Steam CP 2077 alacağım. Oyunu indirirken veya oynamaya başlarken hangi ayarları yapmaliyim? Remote Control kapatma Cloud save kapatma gibi şeylerden bahsediyorum.

Bir siteden offline Steam CP 2077 alacağım. Oyunu indirirken veya oynamaya başlarken hangi ayarları yapmaliyim? Remote Control kapatma Cloud save kapatma gibi şeylerden bahsediyorum.
Zaten yapımcıya bir para kazandırmıyorsunuz siz niye para vereceksiniz ki? Kaçaktan bir farkı yok hesap satın almanın.

Virüs tehditi olmamış oluyor.
Bilinen yerlerden indirilince virüs tehdidi yok, çalıntı kredi kartlarından alınıp satılıyor çoğunlukla bu hesaplar, dolandırıcının tekine para vereceğime kaçak yüklerim daha iyi. Ki ben söylemiyorum bunu oyun yapımcıları kendileri söylüyor kod almak veya hesap almaktansa oyunlarının kaçak oynanmasını tercih ettiklerini.

Bilinen yerlerden indirilince virüs tehdidi yok, çalıntı kredi kartlarından alınıp satılıyor çoğunlukla bu hesaplar, dolandırıcının tekine para vereceğime kaçak yüklerim daha iyi. Ki ben söylemiyorum bunu oyun yapımcıları kendileri söylüyor kod almak veya hesap almaktansa oyunlarının kaçak oynanmasını tercih ettiklerini.

Benim de tercihim dediğin gibi olur ama arkadaş korkmuş olabilir virüsten normal karşılarım.

Kaçaktan farkı yok ki bunun, direkt alma daha iyi. Neden alma düşüncesindesin ki? Oyunu bitirmeden hesap elinden gidebilir, iki ucu bilmem neli değnek gibi aynı.

Geri
Yukarı