Satın alınan NFT'nin ödemesinin alınacağı site depozito istiyor

290946601_1401034333699441_4308579831257680549_n.jpg

Hatta burada ise bana kuralları atmıştı okuyayım diye.

Bende böyle bir şey olmadı. Kötü niyetli bir şey olabileceğini düşünüyorum. Wallet çalma olaylarının yaygın olduğunu biliyorum. Dikkat edin lütfen.

Anladım bende bunu düşünerek şimdi yeni wallet oluşturdum OpenSea hesabımdaki NFT'leri sildim ama wallet ve OpenSea hesabımı silemedim.
Baştan başlayacağım

Secure transaction olmadan da satın alabileceğini düşünüyorum.

Anladım, siz söyleyince bana da bir tür dolandırıcılık yöntemi gibi geldi.

Sanırım olayı anladım. Alıcı Secure Transaction yoluyla satın almak istediği için senin NFT'ni alamıyor. Çünkü Secure Transaction olayı için senin onaylanmış bir kullanıcı olman gerekiyor. Onaylanmış bir kullanıcı olman için de 0.2ETH kadar NFT satman gerekiyor. Alıcının illa Secure yolunu kullanmasına gerek yok.

Hocam aynı engele bende takılmıştım ama satarken değil NFT'yi daha satışa koyarken Opensea benden 0.2 etherium olmalı hesabında diye uyarı vermişti. Gerçek değilde dolandırıcılık yöntemi çıkarsa başka bir yol bulursanız bana da haber verin lütfen. NFT hevesim kursağımda kaldı 😃

Sanırım olayı anladım. Alıcı secure transaction yoluyla satın almak istediği için senin NFT'ni alamıyor. Çünkü secure transaction olayı için senin onaylanmış bir kullanıcı olman gerekiyor. Onaylanmış bir kullanıcı olman için de 0.2ETH kadar NFT satman gerekiyor. Alıcının illa secure yolunu kullanmasına gerek yok.

Hmm günahını almışım o zaman çok teşekkür ederim.

Hocam aynı engele bende takılmıştım ama satarken değil NFT'yi daha satışa koyarken Opensea benden 0.2 etherium olmalı hesabında diye uyarı vermişti. Gerçek değilde dolandırıcılık yöntemi çıkarsa başka bir yol bulursanız bana da haber verin lütfen. NFT hevesim kursağımda kaldı 😃
Polygon mu ?

Hocam aynı engele bende takılmıştım ama satarken değil NFT'yi daha satışa koyarken OpenSea benden 0.2 Ethereum olmalı hesabında diye uyarı vermişti. Gerçek değil de dolandırıcılık yöntemi çıkarsa başka bir yol bulursanız bana da haber verin lütfen. NFT hevesim kursağımda kaldı 😃

Sormayın benim de kursağımda kaldı ama polygon ağında benden yayınlarken herhangi bir ücret talep etmedi gas fee olabilir mi?

Geri
Yukarı