Steam Satın alınan oyun açılmaz ise iade edilebilir mi?

emircannnn

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Steam'den bir oyun alacağım ama diyelim ki oyun bir zamandan sonra hiç açılmamaya başladı ve ben iade edeceğim.
Sorum şu ben oyunu iade edebilir miyim ve edeceksem iade için bir kısıtlama bir süre var mı? Hemen söylerseniz sevinirim indirimler bitmeden önce.

Merhaba, ben Steam'den bir oyun alacağım ama diyelim ki oyun bir zamandan sonra hiç açılmamaya başladı ve ben iade edeceğim.
Sorum şu ben oyunu iade edebilir miyim ve edeceksem iade için bir kısıtlama bir süre var mı? Hemen söylerseniz sevinirim indirimler bitmeden önce.

Evet. 2 saat oynama süren yoksa iade edebilirsin.

Merhaba, ben Steam'den bir oyun alacağım ama diyelim ki oyun bir zamandan sonra hiç açılmamaya başladı ve ben iade edeceğim.

2 saat oynarsan iade edemezsin onun disinda her turlu iade edebilirsin.

2 saat oynama ve 14 gün gecmediyse her türlü iade yapabilirsiniz.
Benim arkadas oyunları alıyor 1 saat 50 dk gibi bir süre oynuyor sonra iade ediyor bence de en mantıklısı o.

2 saat oynama ve 14 gün gecmediyse her türlü iade yapabilirsiniz.
Benim arkadas oyunları alıyor 1 saat 50 dk gibi bir süre oynuyor sonra iade ediyor bence de en mantıklısı o.

2 saatte ne anlıyor ki oyundan? Ultra kısa basit indie oyunları dışında bence saçma. Sana nasıl mantıklı geldi?

Yeni konular

Geri
Yukarı