Steam Satın alınan oyun açılmaz ise iade edilebilir mi?

emircannnn

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Steam'den bir oyun alacağım ama diyelim ki oyun bir zamandan sonra hiç açılmamaya başladı ve ben iade edeceğim.
Sorum şu ben oyunu iade edebilir miyim ve edeceksem iade için bir kısıtlama bir süre var mı? Hemen söylerseniz sevinirim indirimler bitmeden önce.

Hepinize yazdığınız için teşekkür ederim şöyle 50 TL veya altı bir oyun önerir misiniz biliyorum zor ama önerseniz güzel olur ortada kaldım da.

Bunlar en iyi firsatlar sana uygun olanini secersin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-01-20-44-53-204_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-01-20-44-53-204_com.android.chrome-edit.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba, ben Steam'den bir oyun alacağım ama diyelim ki oyun bir zamandan sonra hiç açılmamaya başladı ve ben iade edeceğim.
Sorum şu ben oyunu iade edebilir miyim ve edeceksem iade için bir kısıtlama bir süre var mı? Hemen söylerseniz sevinirim indirimler bitmeden önce.

2 saat oynarsan edemezsin ve 14 gün şartı var. Ama şunu söyleyeyim bazı insaflı Steam yetkilileri 1-2 saat geçsen bile kabul edebiliyor. Ben 3-4 saatle iade etmiştim.

Maalesef bunları bitirdim metro serisi güzeldi.

Bir de bir şey daha soracağım ben bir oyunu aldım Steam'den ama alan yok sadece satın alıp kütüphanemde tutabilir miyim yoksa illa indirmem mi lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı