EA App Satın alınan oyun EA Games kütüphanede yok

SulFi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3 (gigabyte)
İşlemci: Intel® Core™ i5-3570
Ram: 8 GB
Ekran kartı: MSI Radeon RX 570 Armor 4G
Telefon : Xiomi Redmi Note 10 pro
Meslek
Öğrenci
Bildiğim kadarıyla başka platformlardan aldığımız EA oyunları EA App'a ekleniyordu ama Epic Games'ten aldığım Crysis Remasted Trilogy EA App kütuphaneye eklenmiyor.
1. Oyunu yükleyip girmeyi denedim, direkt oyuna giriyor. Çıkıp baktığımda hala EA Games kütuphanemde değil.
2. Oyunu yüklemeden önce ve sonra EA Games'le ilgili hiçbir şey sormuyor. Direkt indiriyor ve oyuna giriyor.
Denediğim çözümler bunlardı ama işe yaramadı. Sizce ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla başka platformlardan aldığımız EA oyunları EA App'a ekleniyordu ama Epic Games'ten aldığım Crysis remasted trilogy EA App kütuphaneye eklenmiyor.
1. oyunu yükleyip girmeyi denedim, direkt oyuna giriyor. Çıkıp baktığımda hala EA Games kütuphanemde değil.
2. oyunu yüklemeden önce ve sonra EA Games'le ilgili hiçbir şey sormuyor. Direkt indiriyor ve oyuna giriyor.
Denediğim çözümler bunlardı ama işe yaramadı. Sizce ne yapmam lazım?

Epic Games ile EA Games hesaplarınızı birbirine bağladınızmı.

Epic Games ile EA Games hesaplarınızı birbirine bağladınızmı.

Epic Games hesaplar bölümünde EA Games bulunmuyor sadece Steam veya Xbox gibi şirketler bulunuyor.

Bildiğim kadarıyla başka platformlardan aldığımız EA oyunları EA App'a ekleniyordu ama Epic Games'ten aldığım Crysis remasted trilogy EA App kütuphaneye eklenmiyor.
1. oyunu yükleyip girmeyi denedim, direkt oyuna giriyor. Çıkıp baktığımda hala EA Games kütuphanemde değil.
2. oyunu yüklemeden önce ve sonra EA Games'le ilgili hiçbir şey sormuyor. Direkt indiriyor ve oyuna giriyor.
Denediğim çözümler bunlardı ama işe yaramadı. Sizce ne yapmam lazım?

Başına böyle bir şey gelmiş ve yardımcı olabilecek var mı?

Epic Games hesaplar bölümünde EA Games bulunmuyor sadece Steam veya Xbox gibi şirketler bulunuyor.

Başına böyle bir şey gelmiş ve yardımcı olabilecek var mı?

Oyunu iade ettim! Baktım yardım eden de yok zaten Epic Games'de çok güven vermiyor bari aldığım oyun EA Games hesabımda bulunsun dedim o da olmadı. Büyük ihtimal Epic Games'e asla hikayeli oyun için para yatırmıyacağım onun yerine daha fazla verir Steam'den fırsat kollarım daha iyi her neyse herkese sosyaller.

Son düzenleme:
hocam merhaba konuyu hortlatıyorum ama bf2042 almayı düşünüyordum ben de epic gamesten. şimdi bu oyunu aldığımda benim ea hesabımda satın alınanlar arasında gözükmeyecek mi? oyuna girmek için sürekli epic gamesi mi açmam gerekecek?

hocam merhaba konuyu hortlatıyorum ama bf2042 almayı düşünüyordum ben de epic gamesten. şimdi bu oyunu aldığımda benim ea hesabımda satın alınanlar arasında gözükmeyecek mi? oyuna girmek için sürekli epic gamesi mi açmam gerekecek?
Epic üzerinden açmanız gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı