Satın alınan Steam hesabı geri alınabilir mi?

IsBestOnLy

Centipat
Merhaba arkadaşlar, GameSatış üzerinden bir Steam ve FACEIT hesabı almak istiyorum ve bu hesap görevli para kazanmak için almak istiyorum ve şartları çok iyi. Hesap açılmış, sadece oyun kasılmış ve görevi var. Hile de kullanılmamış. 10-15 maç indirip izledim, herhangi bir sorun yok. Sizce bu hesabın geri alınabilme ihtimali var mı?
  • İlk mailli.
  • Daha önce hiç TL yatırılmamış, yani kredi kartı e-pin herhangi bir şey yok. Ben alınca bir şeyler satın alacağım.
  • Hile kullanılmamış, FACEIT Premium oynanmış.
  • Onaylanmış mağaza (T.C. ve resim olarak onaylanıyor.)
  • Arkadaş ile WhatsApp ve DC üzerinden görüştük.
Teşekkürler.

Bal gibi de alır.

İlk mail olması hiçbir şey ifade etmiyor. Adamlar hesaba ilk giriş yapılan konumdan tutun tüm detaylara sahipler. Bunları belirtmesi dahilinde bile hesabı ilk sahibine geri vermeleri muhtemel.

Hesabın satıldığı anlaşılırsa da, hesap bloke edilebilir. Bunun bilincinde olup ona göre hareket edin.

Alınmıyor eğer kart bilgileri ile oyun almadıysa Steam zaten çalınan hesapları geri vermiyor.

Bal gibi de alır.

İlk mail olması hiçbir şey ifade etmiyor. Adamlar hesaba ilk giriş yapılan konumdan tutun tüm detaylara sahipler. Bunları belirtmesi dahilinde bile hesabı ilk sahibine geri vermeleri muhtemel.

Hesabın satıldığı anlaşılırsa da, hesap bloke edilebilir. Bunun bilincinde olup ona göre hareket edin.
Hocam hesabı almak zorunda kalıyosun çünkü kasarak ya da bekleyerek elde edilmiyor 1 kere geliyor ve değişmiyor bidaha tl yatırmamış olması benim için avantaj ben yatırdıktan sonra geri alsa bile kredi kartı bilgileri ile ben geri alabilirim zaten mailede 2faktör koruması yapabilriim
Hesapta kredi kartı ile satın alım yapıldıysa satan adam hesabı geri alabilir. Bence bu işlere girmeyin.
Hocam yukarda parantez içinde kredi kartıyla alım yapılmadı ve 0 tl alışveriş yapıldı diye yazdım

kart bilgileri ile oyun almadıysa Steam zaten çalınan hesapları geri vermiyor.

Valve sadece kart bilgilerine bakarak işlem uygulamıyor.

geri alsa bile kredi kartı bilgileri ile ben geri alabilirim

İlk sahibi geri aldıktan sonra sizin bu bilgilerle tekrar işlem yapabileceğinizi sanmıyorum. Hesapta alışveriş yapmanız bir şey ifade etmeyecek, çünkü hesabın ilk sahibi siz değilsiniz.

@mantion

Sizin görmemeniz böyle bir şeyin olmadığı anlamına gelmiyor. Ben çok gördüm ve bunun örnekleri Steam forumlarında mevcut.

Düşük bir ihtimal olsa da, mümkün.

Arkadaş onaylanmış mağaza TC ve ailesinni bilgisine kadar resimi var yani tüm bilgileri telefon numarası da var aynen
Valve sadece kart bilgilerine bakarak işlem uygulamıyor.

İlk sahibi geri aldıktan sonra sizin bu bilgilerle tekrar işlem yapabileceğinizi sanmıyorum. Hesapta alışveriş yapmanız bir şey ifade etmeyecek, çünkü hesabın ilk sahibi siz değilsiniz.
Hocam tüm bilgileri bende var yani öyle birşey yapsa bile dava ederim çok büyük bir para değil onun için risk alacağını sanmam

Nereye dava edeceksiniz? Sözleşme gereği zaten hesap alım satımı yasak. Dava edecek olsanız bile elinize bir şey geçmeyecek.

İkinci el hesaplar her zaman risk taşır. Dolandırıldığınız zaman verdiğiniz parayla kalırsınız.

Ben sadece uyarıyorum. Gerisi size kalmış.
Bir çok kişi alıp satan var ama yapacak birşey yok oyunun yaptığı kendi saçmalık

Yeni konular

Geri
Yukarı