Satın alınan Steam hesabı geri alınabilir mi?

IsBestOnLy

Centipat
Merhaba arkadaşlar, GameSatış üzerinden bir Steam ve FACEIT hesabı almak istiyorum ve bu hesap görevli para kazanmak için almak istiyorum ve şartları çok iyi. Hesap açılmış, sadece oyun kasılmış ve görevi var. Hile de kullanılmamış. 10-15 maç indirip izledim, herhangi bir sorun yok. Sizce bu hesabın geri alınabilme ihtimali var mı?
  • İlk mailli.
  • Daha önce hiç TL yatırılmamış, yani kredi kartı e-pin herhangi bir şey yok. Ben alınca bir şeyler satın alacağım.
  • Hile kullanılmamış, FACEIT Premium oynanmış.
  • Onaylanmış mağaza (T.C. ve resim olarak onaylanıyor.)
  • Arkadaş ile WhatsApp ve DC üzerinden görüştük.
Teşekkürler.

Tamam, siz bildiğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Şunu anladım ki, insanlar dolandırılmaya meraklı olduğu için dolandırılıyor. O kadar şey yazılmasana rağmen hâlâ ben dolandırılmak istiyorum diyorsanız sizin bileceğiniz bir şey.

Bilgisayar elinizin altında. Oturup araştırmak bu kadar da zor olmamalı.

Çok doğru hocam. Bu arkadaş hesabı alacak ama daha dil dökmeye gerek yok. Sonunda sağlam bir tokat yiyecek öyle akıllanacak. Ne idi o söz 1 musibet 1000 nasihatten iyidir.

Çok doğru hocam. Bu arkadaş hesabı alacak ama daha dil dökmeye gerek yok. Sonunda sağlam bir tokat yiyecek öyle akıllanacak. Ne idi o söz 1 musibet 1000 nasihatten iyidir.

Evet, katılıyorum. Deneyimlemeden tatmin olmayacak.

steam kod satın aldığında tut ki geri alsa bile her türlü alırsın.

Buyurun. Okuyun ve idrak etmeye çalışın.

Demek ki neymiş? Hesabın sahibi her türlü geri alabilirmiş. İstediğiniz kadar cüzdan kodu ekleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Steam.png
    Steam.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Çok boş yapmışsınız satan kişi 2senelik arkadaşım ben gene sadece yarın öbürgün konuşmazsak diye burada konu açtım öyle bişey yapacağını düşünmedm ama en kötü ihtimalleri düşündüm açtım konuyu

O zaman niye konu aciyorsunuz? Öyle bir sey yapmayacagindan eminseniz neden en kötü ihtimalleri düsünme zahmetine girdiniz?
İçinde 5bin tl lik envanterim olucak belki kafası esip bişey yapıcak ben genede sordum işte de zaten bu arada
hesap kanıtlı ilk mail
tl yatırılmamış (kredi kartı ile herhangi birşey ile alamaz kod ile felan)
telefon numarası eklenmemiş adres eklenmemiş
bu şartlarda nası alabilcek ki ilerleyen zamanlarda bile imkansız hocam redditte konu açtım ordakiler asıl anlıyo alamazlar dedi

Merhaba arkadaşlar, GameSatış üzerinden bir Steam ve FACEIT hesabı almak istiyorum ve bu hesap görevli para kazanmak için almak istiyorum ve şartları çok iyi. Hesap açılmış, sadece oyun kasılmış ve görevi var. Hile de kullanılmamış. 10-15 maç indirip izledim, herhangi bir sorun yok. Sizce bu hesabın geri alınabilme ihtimali var mı?
  • İlk mailli.
  • Daha önce hiç TL yatırılmamış, yani kredi kartı e-pin herhangi bir şey yok. Ben alınca bir şeyler satın alacağım.
  • Hile kullanılmamış, FACEIT Premium oynanmış.
  • Onaylanmış mağaza (T.C. Ve resim olarak onaylanıyor.)
  • Arkadaş ile WhatsApp ve DC üzerinden görüştük.
Teşekkürler.

Kusura bakmayın ama ben sizin hesap aldığınız kadar hesap sattım 2. el hiçbir hesap toz zerresi kadar güvenli değildir. Ben de istediklerime ulaşmak için hesap satarak oyun aldım e-pin aldım. Çok yanlış yapıyorsunuz. Özellikle 5000TL'lik bir envanter koymak... Aşırı saçma. Diyelim satıcı iyi yürekli sizden geri almıyor hesabı. Bir bakar envantere oha 5000TL alar gider adam takmaz sizi.

Geri
Yukarı