Çözüldü Satın alınan uygulama 1 yıllık mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M Asım M

Centipat
2019 Mayıs ayında bir internetten bireysel kullanılacak türde bir uygulama satın aldım. Ücretini de hemen o anda kredi kartıyla ödedim tabii. 2020 Mayıs ayında yani tam bir yıl sonra e mailime mesaj ve e fatura geldi. "19 Mayıs 2020 tarihli siparişiniz" diyerek kredi kartıma borç ortaya çıktı. Fatura, aynı uygulamayı sipariş etmişim gibi gösteriyor. Halbuki sipariş de vermedim, hatta o haftalarda o uygulamanın web sayfasına bile girmedim. Sormak istediğim şu: İnternetten satın alınan bir uygulama üyelik gibi mi devam ediyor?

Çözüm
Bulduğum kadarıyla tek satın alımlık. Sitede herhangi bir abonelik söz konusu değil. Şirket iletişime geçin. Sitelerinde konuşma baloncuğu var.
Hocam tam olarak ne aldınız anlamadım?

Web sitesi Türkçe olmadığı için bazı şeyleri kaçırmış olabilirim belki. Ancak abonelik türünden bir şey yapmadığımı sanıyorum. Peki bir abonelik oluşturulduysa iptal edilemez mi?

Edebilirsiniz ancak şimdi alınan parayı geri alabilir misiniz onu bilmiyorum.

Bulduğum kadarıyla tek satın alımlık. Sitede herhangi bir abonelik söz konusu değil. Şirket iletişime geçin. Sitelerinde konuşma baloncuğu var.

Çözüm

Geri
Yukarı