Satın alınan Xiaomi Mi 9T telefon orijinal mi?

Bu programı ilk defa gördüm de, değerler yüksek çıkarsa derken ne demek istediniz, mesela pil 4000 mAh, onları mı göstermesi gerekiyor, ne gibi değerler görmeliyim yani bu telefondan?

Biraz baktım uygulamaya,Batarya sağlığını göstermek için şarj olma ekranına gidin diyor,telefonun içindeki şarjı bitince şarja takıcam orda bakarım o zaman.
Arkadaşlar başka diyeceği olan,Yani bana ulaşan telefon hakkında en ufak bir düşüncesi olan var mı ? Yani sizce bir sıkıntı olur mu ?

Son düzenleme:
Bu programı ilk defa gördüm de, değerler yüksek çıkarsa derken ne demek istediniz, mesela pil 4000 mAh, onları mı göstermesi gerekiyor, ne gibi değerler görmeliyim yani bu telefondan?

Biraz baktım uygulamaya,Batarya sağlığını göstermek için şarj olma ekranına gidin diyor,telefonun içindeki şarjı bitince şarja takıcam orda bakarım o zaman.
Arkadaşlar başka diyeceği olan,Yani bana ulaşan telefon hakkında en ufak bir düşüncesi olan var mı ? Yani sizce bir sıkıntı olur mu ?
Evet bu program şarj olma değerleri ile tahmini bir batarya kapasitesi çıkarıyor size. Tutarlı bir değer elde etmek için birkaç gün arkada açık tutsanız yeterli olur. 4000 mah değerine ne kadar yakın çıkarsa o kadar iyi.

Benchmark testleri yapmak işe yarayabilir belki?

Daha önce hiç yapmadım, ama mesela PUBG ağır bir oyun PUBG indirip deneyebilirim en mantıklısı o gözüküyor şu an. Arkadaşlar telefon sahte olsa IMEI kayıtları düzgün çıkmazdı muhtemelen. Telefonun orijinal olduğu net gibi, ben başlığı böyle koymamıştım, adminler koyduğum başlığı değiştirmiş, telefon zaten çok hızlı. Asıl problem şu: Bu telefon daha önce satılmış sonra iade edilmiş bir telefon gibi gözüküyor. Başıma sıkıntı çıkarır mı diye kararsız kaldım sadece.

Mağazaya durumu mesaj attım bana hayır teşhir ürünü değil size kapalı kutu ürün gönderildi aksi bir durum olamaz dediler.

Son düzenleme:
Daha önce hiç yapmadım, ama mesela PUBG ağır bir oyun PUBG indirip deneyebilirim en mantıklısı o gözüküyor şu an. Arkadaşlar telefon sahte olsa IMEI kayıtları düzgün çıkmazdı muhtemelen. Telefonun orijinal olduğu net gibi, ben başlığı böyle koymamıştım, adminler koyduğum başlığı değiştirmiş, telefon zaten çok hızlı. Asıl problem şu: Bu telefon daha önce satılmış sonra iade edilmiş bir telefon gibi gözüküyor. Başıma sıkıntı çıkarır mı diye kararsız kaldım sadece.

Mağazaya durumu mesaj attım bana hayır teşhir ürünü değil size kapalı kutu ürün gönderildi aksi bir durum olamaz dediler.
Daha önce adminler şaka olarak yazdığım mesaj üzerine konu açmış, üstüne de bir kaç günlüğüne susturmuşlardı.

Daha önce adminler şaka olarak yazdığım mesaj üzerine konu açmış, üstüne de birkaç günlüğüne susturmuşlardı.

Ya maalesef açılan her konuya dokunmuş olmak için bir şeyleri değiştiriyorlar kafalarına göre. Sen ne düşünüyorsun, sence bu telefon bana sıkıntı çıkarır mı? Sonuçta orijinal telefon.

Telefon orijinal ama IMEI ithal yol ile kayıtlı yazısından sıfır mı ikinci el mi anlaşılmaz. Anneme zamanında dubai cihazı almıştım GittiGidiyor'dan aynı şekilde kayıtlı kutuyu açıp cihazı kontrol etmişler sonuçta adamlar ülkeye sokup sadece kaydettirip satıyorlar ithal olduğundan Türkiye içi garanti satıcı oluyor.

Son dakika gelişmeler var şu an.
Telefonun parmak izi şifresini ayarlarda bulamadım sonra araştırdım bir sürü Xiaomi de varmış bur sorun. Telefonu garantiye yollayacaktım ama Xiaomi'yi aradığımda telefonun garantisinin bittiğini söylediler, satıcıya mesaj attım ve dedi ki telefon evofone garantili dediler ( kutuyu açarken üzerinde evofone etiketi vardı onu keserek açtım ) bugün evofoneyi arayıp soracağım. Garanti varsa Xiaomi'de de gözükmesi lazım aslında. 2 yıl kullanılıp sonra evofoneye para karşılığı garanti yaptırıldığından şüphe ediyorum. Onları arayıp her şeyi soracağım. Normalde olsa telefonu direkt iade ederdim lakin ben mi 9T modeli kullanmak istiyorum ve piyasada başka satan yer yok. Evofoneden gelecek cevaba göre hareket etmeyi düşünüyorum, sizler ne diyorsunuz?
Bu arada telefonun bataryası ve hızı gayet iyi. Kamerasına da baktım oyun testini de yaptım herhangi bir sıkıntı yok. Sadece arka kapağında hani sanki daha önce araba da telefon tutacağına yapıştırılmış ta çıkartılmış gibi bir şey var. Lakin ele alınca hissedilmiyor.
Hayır şunu da anlamıyorum xiaomiyi aradığımda bana garanti "bitti" dediler.Telefonun 0 olsa ve garantisi evofoneye yapılmış olsa direkt garanti yok demeleri gerekmiyor mu ? evofondan sonra da xiaomiyi birdaha arayıp soracağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı