"Satın alma işleminiz devam ediyor. İşlem tamamlandığında Steam sizi bilgilendirecektir." uyarısı

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Skinlerimi satıp Hotline Miami aldım Steam'den fakat şöyle bir şey oldu. Satın alma işlemi esnasında işlem yapılıyor'da kaldı ve ben de kapattım fakat oyun kütüphaneme gelmişti para da kesilmemişti Steam cüzdanımdan. Oyunu yüklemeye çalışınca "Satın alma işleminiz devam ediyor. İşlem tamamlandığında Steam sizi bilgilendirecektir. İşleminiz bitene kadar bu oyun oynanabilir olmayacaktır." diyor. Oyunu tekrar satın aldığımda bu oyuna zaten sahipsiniz diyor. Ne yapmalıyım ?
Lütfen yardım edin, indirimler bitmeden 2 oyun daha satın almak istiyorum fakat onları almayı deneyince de başka bir satın alma işleminiz devam ediyor diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen kart bilgilerinizi yanlış girdiniz. Böyle olunca Steam satın almayı kabul ediyor fakat öyle bir kart numarası yada cv vb. gibi şeyler yanlış olursa Steam satın alım işlemini tamamlamayı bekler. En kısa yöntemi 2 gün boyunca bekleyerek tekrar doğru bilgileri girerek satın almanız. Başka yöntem bilmiyorum.

Steam'de sağ üstte isminin yazılı olduğu yere tıkla. Hesap Detayları > Satın Alma Geçmişi burda aldığın oyunun üstüne tıkla iptal et de. Öyle dene ben öyle çözmüştüm.

Muhtemelen kart bilgilerinizi yanlış girdiniz. Böyle olunca Steam satın almayı kabul ediyor fakat öyle bir kart numarası yada cv vb. gibi şeyler yanlış olursa Steam satın alım işlemini tamamlamayı bekler. En kısa yöntemi 2 gün boyunca bekleyerek tekrar doğru bilgileri girerek satın almanız. Başka yöntem bilmiyorum.
Steam cüzdanından aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı