Satın almayı çok istediğiniz araba

Fikrimi değiştirdim son yazdığımdan beri. Abartılı olmayan bir isteğim var şu anda, bunu istiyorum. Normal CX-5'i şu anda da alabilecek durumdayım Tiguan'ın satışından gelen para ile birlikte ama bu görseldeki yeni CX-50'yi 2.5 litrelik 230 PS/420 Nm motorla ve bu renkle aşırı arzuluyorum şu anda. :D Hep Mazda almak istedim, eskiden istediğim arabada çok güçsüz motor var diye, sonra da 2 litrelik motorla fiyatı çok yüksek kaldığı için vazgeçmiştim. Şimdiki CX-5 fiyatına bu fotodaki yeni CX-50 gelse düşünmeden alırım, bayinin kapısında çadırda kalırım arabayı teslim alana kadar.

Mazda-CX-50-2022-1600-04.jpg

Mazda-CX-50-2022-1600-07.jpg

Son düzenleme:
Chevrolet Chevelle veya Oldsmobile Cutlass.
Daha doğrusu GTA dünyasındaki Sabre Turbo'nun benzerlerini almak istiyorum. Her seride itinayla bu arabayı alıp oynuyorum...

2.jpg
Hf4qGYbKGU6RqEbtFuG74g_0_0.jpg
gallery8.jpg

Sebebini bilmesem de benim gözümde i7-4960X ile özdeşleşen ve çirkin fanlarıyla apayrı bir görünüm ve performansa sahip E65 7.40 en büyük hayalim, fakat yeterli param dahi olsa almayacağım bir araç.

2. sırada tahmin edilebileceği üzere E46 geliyor ve halihazırda önümüzdeki aylarda almak üzere para biriktiyorum, inşallah artan fiyatlara yetişebilirim :')
(Bu araç da bana i7-4790k yı anımsatıyor 😆)

BMW_7er_%28E65%29_front_20100918.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı