Satın almış olduğum Steam hesabı çalındı

DeadPr023

Hectopat
Arkadaslar ılk önce benım Steam hesabım calındı. E-posta ve sıfre degısmıs bu calınan 2. hesap.
Telefonda da 1. hesap var ve guard var ama anlamadığım konu da telefonda 2 hesabın da guardı var. Telefondakı calınan hesabın guardı bulunuyor. Ben bu hesabı ınstagramdan almıstım. Acaba o sayfa eskı bılgılerı yazarak kart ve Steam Key yazarak acıklamayla almıs olabılır mı sızce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamermarket üzerinden alırsanız çalınma durumunda hesabı aldığınız kişiden hesap değerinin 3 katı kadar para alıyorsunuz yani 150₺ ye aldıysanız hesabı 450₺ talep ediyorsunuz haberiniz olsun.

Bro bilmediğin yerden almıyacaksın paran yandı şimdi. Sen gel benden al bence müşterilerim çok memnun.
O adamlar hesapları çalan bir yerden alıyor öyle satıyor. Sen satın aldıktan sonrada hesabını çaldıkları sahibi hesabı geri alıyor. Detaylı bilgi için discord ekleyebilirsin.
ERAMBO#1907 ismim.

Bunu yapmaları mümkün bu yüzden 2.elden steam hesapları (oyun gibi şeyleri almanızı önermiyoruz) geçmiş olsun hesaplar kişiye özeldir bunu bilir bunu söylerim dostum ne kadar steam desteğe yazarsanız yazın. Yaptığınız işlem yani 2.elden steam hesabı alman illegal olduğu için yardımcı olmayacaklardır.
Peki sey bende o calinan hesabin guardi duruyor peki alma sansimiz hicmi yok. Zaten diger hesbim calinmisti pubg banlanmisti hesabi aldiktan 3 saat once simdide bu hesabi pubg var diye aldim buda gg oldu hay mqq😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı