Satış Sitesi Nasıl Yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

enes05252

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,
Bir site kurmak istiyorum. İnsanlar buraya eşyalarını satmak için ekleyecek ve %2 gibi küçük bir kısmını bu ürün fiyatının üstüne koyarak hem ben hemde satıcıyı kar ettirmek istiyorum. Fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum. Site kurmayı vb. şeyleri biliyorum hatta rahatlıkla forum sitesi açabiliyorum fakat bunu nasıl yapacağım?

%2''lik kısmı kendime alacağım.

Bu şu anda altından kalkabileceğin bir iş değil. İşin içine ticaret girdiğinde sermaye olması gerekiyor.

Bence daha yararlı şeyler düşün. Mesela nasıl programlama öğrenir ve program yazarım gibi. Çünkü ülkemizde herkes nasıl birileri ürün satarken ben de komisyon alırım düşüncesinde. Bu düşünce yapısından kurtulmanda fayda var.

Forum sitesi açmak zaten kolay, hazır script indir, kur. Ama sen önce Recep Bey'in dediği gibi yazılım öğrenmelisin. Yazılım, güvenlik ( site kuracaksan bu da elbette önemli ), birazcık da donanım öğrensen zarar gelmz. Yazılım olarak da php, c++, vb.net öneririm. Yeni başlıyorsun sonuçta. (?)

Youtuberliği bitirdin buna mı başladın? Hevesini kırmak için böyle demiyorum. Hep fikirlerin değişiyor, bu yaşadığın dönem ve yaşın gereği bunlar normal. İnternette satış için vergi levhası şart. Bu da büyük bir şirket gereksinimi demek. PHP bilgin yoksa site açmayı bırak HTML ile kod bile yazamazsınız.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Bu mesajı arkadaşım yazdı. Onun böyle bir isteği var. Ona ileteceğim. Konu Kilit. :)

Yanıtlarınız için teşekkürler. Bu mesajı arkadaşım yazdı. Onun böyle bir isteği var. Ona ileteceğim. Konu Kilit. :)

Arkadaşın bir soru sormak istiyorsa kendi hesabını açsın. Senin hesabını kullanmasın (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı