Oyun Satisfactory 30,00TL

MertTR12

Kilopat
Yer
Muğla/Bodrum
Deep Rock Galactic 155 TL olmuştu zam ile şu an dünyada en ucuza oyunu alan biziz. Arjantin bile pahalı alıyor. Bugün Update 6 çıktı yani anlayacağınız tam zamanı büyük zam yolda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deep rock galactic 155 TL olmuştu zam ile şu an dünyada en ucuza oyunu alan biziz. Arjantin bile pahalı alıyor. Bugün Update 6 çıktı yani anlayacağınız tam zamanı büyük zam yolda.

Aldım 2 ay oynadım sonra sıktı tavsiye etmem. (izlemesi daha zevkli olan bir oyun)

Güzel oyun aslında, bu tarz otomasyon oyunlarına yetecek kadar beyin hücreniz varsa öneririm. Bir bunu bir de Factorio'yu.
T H E F A C T O R Y M U S T G R O W
İkisinin oynanışı tam olarak aynı değil, Youtube'dan oynanışlarına falan bir bakın almadan önce.

İlgilenen alabilir. Oyuna zam gelmesi olası.

Benim hiç alakam yok otomasyon oyunlarıyla ama aldım yine de 30 TL para değil artık. İncelediğim kadarıyla sıkıcı gözükmüyor eğlenceli duruyordu. En azından arada girip kafa dağıtabilir insan.

Güzel oyun aslında, bu tarz otomasyon oyunlarına yetecek kadar beyin hücreniz varsa öneririm. Bir bunu bir de Factorio'yu.
T H E F A C T O R Y M U S T G R O W
İkisinin oynanışı tam olarak aynı değil, Youtube'dan oynanışlarına falan bir bakın almadan önce.
Hocam factorio oyun arkadaşı arıyorsanız oyunu 100 den fazla kez bitirdim. Modlu bir şekilde oynayabiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı