Satmak için PS5 dijital mi disk versiyon mu?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Satmak için PS5 dijital mi disk versiyon mu? Dışarıdan alıyorum. Sıfır garantili şekilde satmayı düşünüyorum. Xbox yanında anternatif olarak.

Sizce hangisi elden hızlı çıkar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satmak için PS5 dijital mi disk versiyon mu? Dışarıdan alıyorum. Sıfır garantili şekilde satmayı düşünüyorum. Xbox yanında anternatif olarak.

Sizce hangisi elden hızlı çıkar?

Diski çevremden bildiğim kadarıyla tercih ediliyor bir de Sony Türkiye'den çekildikten 1-2 ay sonra satarsan güzel vurgun yaparsın diye düşünüyorum

Kişiden kişiye değişir. Ben disc sürümünü tercih ederdim. Dijital sürümde kutulu oyun sahibi olamayacağım için kutulu oyun/takas da yapamam. Bu yüzden disc diyorum.

Disk'in Ankara'da 3kat daha fazla ilanı var.

1678659417582.png

Diski çevremden bildiğim kadarıyla tercih ediliyor bir de Sony Türkiye'den çekildikten 1-2 ay sonra satarsan güzel vurgun yaparsın diye düşünüyorum
Kaynak sınırsız. Sürekli düşünüyorum ama ham param series s'e yetiyor sürekli. Ön sipariş verirlerse çevremdekiler öyle alabiliyorum PS5.

Disk'in Ankara'da 3kat daha fazla ilanı var.

Eki Görüntüle 1699658

Kaynak sınırsız. Sürekli düşünüyorum ama ham param Series S'e yetiyor sürekli. Ön sipariş verirlerse çevremdekiler öyle alabiliyorum PS5.

Sen bir de madenin damarını bulmuşsun seçimden sonra dolar kuruna göre daha fazla kar/zarar edersin ama umarım kar edersin

Aylık ortalama gelir ne ?
Reis 2. kez getirişim, Ortalama XSS 2K veriyor. XSX denemedim çünkü PS5 parası. İlanı güncelledim onaylanmadı ama Technopat konusunu incele. PS5'i bir abi istiyor önden para verecek çünkü ham param yok. PS5'de üstüne 4K bırakır tahminimce. Geçen konu açtım adamlar beni Alman sandı :D Garantisinin olmadığını falan iddaa ettiler. Çok garip insanlar.

Reis 2. kez getirişim, Ortalama XSS 2K veriyor. XSX denemedim çünkü PS5 parası. İlanı güncelledim onaylanmadı ama Technopat konusunu incele. PS5'i bir abi istiyor önden para verecek çünkü ham param yok. PS5'de üstüne 4K bırakır tahminimce. Geçen konu açtım adamlar beni Alman sandı :D Garantisinin olmadığını falan iddaa ettiler. Çok garip insanlar.
Garantisi benim kardeş diyceksin 😃

Geri
Yukarı