Sattığım ekran kartını alıcı iade etmek istiyor

Daha bu akşam sattım. Kartı çalışan bilgisayardan söküp götürdüm hatta adamla buluşacağımız saate kadar WWE2K22 oynadım.

İlk başta bozuk değildi deyin sonra bozuk derse neresi bozuk daha bugün oyun oynadım deyin büyük ihtimalle dolandirici elindeki ayni marka bozuk 1050 Ti sana verecek olabilir test edip almaliydi yapacak bir şey yok.

Ya da direk engelle geç.

İlk başta bozuk değildi deyin sonra bozuk derse neresi bozuk daha bugün oyun oynadım deyin büyük ihtimalle dolandirici elindeki ayni marka bozuk 1050 Ti sana verecek olabilir test edip almaliydi yapacak bir şey yok.

Ya da direk engelle geç.

Büyük ihtimalle neyse bu içime biraz su serpti.

Bir şey yapamaz. İade alma belki içinden parça aldı nereden bileceksin. 2.el riskini bilerek alıyor sonuçta.

Kart eski bir kart olduğundan dolayı macununu yeniledim kartın arkasındaki 2 tane vida yalama olduğu için o vidaları takmakla uğraşmadım o vidaları sorun ediyor kartın arkasında 2 tane vida eksik diyor.

Hocam kendi evinizde mi buluştunuz? Yani sizi bulabilir mi?

Bulamaz bir alışveriş merkezinde buluştuk.

Yani vida eksik olduğu için mi iade istiyor?

Neymiş görüntü vermemiş o kartı satmadan önce 2-3 saat WWE2K22 oynadım.

Bulamaz bir alışveriş merkezinde buluştuk.

Neymiş görüntü vermemiş o kartı satmadan önce 2-3 saat WWE2K22 oynadım.

Yani adamın bozmuş olma ihtimali var.

Büyük ihtimalle neyse bu içime biraz su serpti.

Kart eski bir kart olduğundan dolayı macununu yeniledim kartın arkasındaki 2 tane vida yalama olduğu için o vidaları takmakla uğraşmadım o vidaları sorun ediyor kartın arkasında 2 tane vida eksik diyor.

Eğer elinizde ise vidalar verin ama ilk başta böyle durumu yazin adama da.

Geri
Yukarı