Sattığım faturasız ürünü kargolarken kargo firmasında bir sorun çıkar mı?

ShinobiTech

Femtopat
Toptan aldığım ürünleri satmayı planlıyorum ancak henüz bir şirketim veya vergi levham yok dolayısıyla sattığım ürünleri bir süreliğine faturasız satmak zorundayım.
Sorum şu, faturasız sattığım bu ürünleri kargolarken kargo firmasında bir problem olur mu?
Yani beni neden faturasız ürün sattığım için sorgularlar mı böyle bir şey yapıyorlar mı, yoksa onları ilgilendirmiyor mu bu?

Hayır, sorun olmaz. Faturayla kargo şirketi değil daha çok alıcı ilgilenir.

Kişisel bilgiler faturada yer aldığı için 2. el sattığım ürünlerin hiçbirinde fatura göndermedim. Sansürleyip fotoğraf paylaşıyorum sadece alıcıyla. Garanti belgesini koyman yeterli alıcı için.

Hayır, sorun olmaz. Faturayla kargo şirketi değil daha çok alıcı ilgilenir.

Kişisel bilgiler faturada yer aldığı için 2. el sattığım ürünlerin hiçbirinde fatura göndermedim. Sansürleyip fotoğraf paylaşıyorum sadece alıcıyla. Garanti belgesini koyman yeterli alıcı için.
Peki faturasız ürün sattığım için alıcı şikayet etmediği ve çok fazla para kazanmadığım sürece bir sorun olmaz değil mi?

Peki faturasız ürün sattığım için alıcı şikayet etmediği ve çok fazla para kazanmadığım sürece bir sorun olmaz değil mi?
Olacağını sanmam. Büyük bir ticaret yapmıyorsun sonuçta. Yine de araştırman iyi olur bu konuları.

Geri
Yukarı